"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Razer’dan Ergonomik Kulak İçi Kulaklık: Razer Moray

Razer’dan Ergonomik Kulak İçi Kulaklık: Razer Moray

gazetehaberi gazetehaberi -
110 0

Razer, uzun oyun oturumlarında yorulmadan ve konforlu bir biçimde ses duyma emeliyle geliştirilmiş kulak içi kulaklığı Razer Moray’ı tanıttı.

Razer Moray, dünya çapında tanınan bir kalite, tutarlılık ve performans garantisi olan THX Sertifikasyonu sayesinde oyun ve yayınlarda ses tecrübesini yükseltiyor.

Önde gelen ses uzmanları tarafından test ve optimize edilen Moray, hem oyun hem de yayınlar için net vokaller ve diyaloglar, bozulmayan bir tecrübe ve gürültü yalıtımı sunar.

Moray; kristal netliğinde tizler için istikrarlı bir armatür şoförünü, derin ve güçlü baslar için dinamik bir şoförle eşleştiren hibrit çift şoförlü akustik dizayna sahiptir.

Razer’ın ergonomik harikalık geleneğine uygun olarak Moray, uzun yayınlar sırasında rahatlığa öncelik verir.

Düşük profilli, ergonomik hali rahat bir ahenk sunarak baş ve kulaklar üzerindeki baskıyı ortadan kaldırıp kesintisiz, yormayan bir yayın tecrübesi vadediyor.

Moray, bir IEM’den daha fazlasıdır. O bir içerik oluşturma güç merkezidir. -36 dB’ye kadar gürültüyü bloke edebilen pasif gürültü yalıtımı, dikkat dağıtıcı ögeleri sorun olmaktan çıkarır. Yayıncılar, ilgi cazibeli içerik ve büyüleyici kitleler oluşturmaya odaklanmaya devam edebilir.

OFC MMCX kabloları ve esnek bellek döngü tüpü ile donatılan Razer Moray, yerinde sabit duran ve mahzur olmayacak formda tasarlanmıştır. Bu birinci sınıf örgülü kulak üstü kablolar, yayıncılar hayranları eğlendirirken kulak içi monitörlerin yerinde kalmasını sağlar.

Üç farklı boyutta üç tip kulak ucu ile Moray, optimum konfor ve ses izolasyonun vadediyor. Taşınabilir, su sıçramasına güçlü taşıma çantasına yerleştirildiğinde, her vakit, her yerden içerik oluşturmaya ve akış yapmaya hazırdır.

Razer’ın Moray ile IEM arenasına attığı bahadır adım, oyun ve yayınlardaki ses ortamında sismik bir değişimi temsil ediyor. Tam aralıklı ses için hibrit çift şoförlü akustik tasarımı, harikulâde pasif gürültü izolasyonunu ve tüm gün yayın yahut oyun için rakipsiz konforu bir ortaya getiren Moray, yayıncılık için kulak içi ses alanında yeni bir dev olarak duruyor.

Razer Moray, 27 Haziran’dan itibaren 129.99$ / 149.99€ fiyatla satışa sunuldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir