"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. ASUS, Türkiye’de Monitör Pazar Hissesi Liderliğini Devam Ettirdi

ASUS, Türkiye’de Monitör Pazar Hissesi Liderliğini Devam Ettirdi

gazetehaberi gazetehaberi -
49 0

ASUS, 2023’ün birinci çeyreğinde monitör sevkiyatlarını bir evvelki yılın birebir periyoduna nazaran yaklaşık altı kat artırarak Türkiye’nin en büyük monitör markası olmaya devam etti.

Uzun bir müddettir oyuncu monitörü, anakart ve ekran kartı pazarında Türkiye’nin en çok satan markası olan ASUS, araştırma şirketi Context’in datalarına nazaran 2022 yılının üçüncü ve dördüncü çeyreklerinde toplam monitör pazarında da pazar başkan olmuştu. ASUS, Context’in açıkladığı 2023 birinci çeyrek bilgilerine nazaran %19,83 pazar hissesiyle Türkiye’nin bir numaralı monitör markası olmaya devam ediyor.

Dünyanın birinci 144, 240, 360 ve 500Hz oyuncu monitörlerini piyasaya sunan ve birçok ikonik modelin üreticisi olan ASUS, dal öncüsü teknolojileri geliştirerek yenilikçi modelleriyle buluşturuyor. ASUS, kullanıcıların gereksinimlerini dikkate alarak tasarladığı tasarlanan yeni modelleriyle önümüzdeki devirde de monitör pazarına ve akımlara istikamet vermeye devam edecek.

Oyuncu monitörü pazarında bütün oyuncuların gereksinimlerine yanıt verecek biçimde farklı ekran boyutu, panel tipi ve çözünürlüğe sahip varlıklı bir eser ailesine sahip ASUS, birebir vakitte taşınabilir ZenScreen modelleri ve kurumsal gereksinimlere uygun özel serileriyle iş hayatını kolaylaştıran eserler de geliştiriyor.

ASUS, kullanıcıların ekipmanlarına uzun süre güven duyarak çalışmalarını sağlamayı ve kesintisiz bir iş akışı sunmayı amaçlıyor. Bu kapsamda profesyonel kullanıcıların muhtaçlıklarını dikkate alarak tasarladığı ProArt serisi monitörlerinin garanti müddetini uzun bir müddet evvel 5 yıla çıkarmıştı. Tıpkı vakitte Adobe ile iş birliği de yapan ASUS, ünlü Creative Cloud® uygulama ve hizmet setiyle yaratıcı iş akışlarını destekliyor ve ProArt serisi satın alımlarına üç ay fiyatsız Adobe Creative Cloud aboneliği sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir