"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. Kâmil Koç’un Avrupa’daki yeni durağı Romanya’nın turizm kenti Köstence oldu

Kâmil Koç’un Avrupa’daki yeni durağı Romanya’nın turizm kenti Köstence oldu

gazetehaberi gazetehaberi -
65 0


Türkiye’nin önder ve öncü seyahat firması Kâmil Koç, seyahat ağını yeni güzergahlarla büyütmeye devam ediyor. Avrupa’daki genişleme gayesi doğrultusunda iş ortağı FlixBus ile birlikte Nisan ayında Rusçuk seferlerine başlayan Kâmil Koç’un kıtadaki 4’üncü durağı ise, Romanya’nın turizm kenti Köstence oldu. Köstence otogarında acente açan Kâmil Koç, 3 Haziran’da Köstence kalkışlı birinci seferini gerçekleştirdi.

Kâmil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek, Avrupa’da büyümeye devam ettiklerini belirterek, “Hedeflerimiz doğrultusunda da yurt içinde ve yurt dışında seyahat ağımızı yeni ülke ve kentlerle genişletmeyi sürdürüyoruz. Avrupa’daki genişleme amaçlarımız doğrultusunda bu sefer de Köstence ile karşılıklı otobüs seferlerimizi başlattık. Romanya’nın Karadeniz kıyısındaki en kıymetli turizm kenti olan Köstence ile başlattığımız bu seferlerin, iki ülke ortasındaki turizm hareketliliğine çok değerli bir ivme kazandıracağına inanıyoruz” dedi.

Türkiye karayolu yolcu nakliyatının esaslı firması Kâmil Koç, büyüme gayeleri doğrultusunda seyahat ağını genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz Nisan ayında Bulgaristan’ın Rusçuk kentine karşılıklı seferlere başlayan Kâmil Koç, Avrupa’nın en büyük kentler ortası otobüs ağı ve pazar liderliğine sahip iş ortağı FlixBus ile birlikte kıtadaki güzergahlarına bu sefer Romanya’nın Köstence kentini ekledi. Firma, Köstence ile birlikte Avrupa’daki 4’üncü hizmet noktasını da açmış oldu.

İstanbul-Köstence otogarlarında karşılıklı seferler düzenlenecek

Köstence otogarında acente açan Kâmil Koç, birinci seferini de 4 Haziran’da İstanbul otogarından yaptı. Kâmil Koç’un hem acente hem de online uygulaması üzerinde bilet satışına başladığı Köstence, Romanya’nın Karadeniz kıyısındaki en kıymetli turizm ve liman kenti pozisyonunda bulunuyor. Ülkenin ikinci büyük kenti olmasının yanında, birebir vakitte Avrupa’nın tanınan tatil rotalarından biri olan Köstence seferlerine ilgi büyük oldu. İstanbul-Köstence otogarlarında karşılıklı düzenlenecek otobüs seferleri, haftanın 7 günü yapılacak. Kâmil Koç öbür yurt dışı seferlerinde olduğu üzere Köstence seferlerin de de yurt dışı tasarımı olan iş ortağı FlixBus’ın büyük logolu yeşil hâkim renkli otobüs dizaynını kullandı. İş ortağı FlixBus ile birlikte Türkiye’nin 71 vilayet ve 306 ilçesinde hizmet veren Kâmil Koç, Avrupa’ya yönelik seferlerini önümüzdeki günlerde yeni güzergahlarla daha da genişletmeyi hedefliyor. 

“Köstence seferleri turizm hareketliliğine kıymetli katkı yapacaktır”

Kâmil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek, Kâmil Koç’un konforlu ve kaliteli seyahat sunma geleneğini Avrupa’da yeni noktalara taşımaya devam ettiklerini belirterek, şunları kaydetti;

“Hedeflerimiz doğrultusunda; yeni yatırım ve iş birlikleri ile istikrarlı büyümemizi sürdürüyoruz. Emelimiz; markamızın hizmet kalitesini yurt içinde ve yurt dışında daha fazla insan için ulaşılabilir kılmak. Bunun için de bir taraftan yurt içine yönelik lokal firmalarla iş birlikleri yaparken, başka yandan da yurt dışına yönelik de yeni yatırımlarla seyahat ağımıza yeni kentleri ekliyoruz. Geçtiğimiz Nisan ayında seferlerine başladığımız Rusçuk’un akabinde Avrupa’daki seyahat güzergahımıza eklediğimiz son kent ise, Köstence oldu. Kâmil Koç’un Avrupa kıtasındaki 4’üncü durağı olan Köstence kenti; Romanya’nın en kıymetli kültür ve turizm merkezlerinden bir adedidir. Bu nedenle de hem İstanbul’dan Köstence’ye hem de buradan İstanbul’a yönelik değerli bir turizm hareketliliği bulunuyor. Biz de bu güzergâhta gördüğümüz ağır talebe karşılık vermek ismine İstanbul’dan karşılıklı otobüs seferlerimizi başlattık. Birinci etapta gördüğümüz ilgiden mutluyuz. Yeni girdiğimiz turizm döneminde bu ilginin önümüzdeki günlerde daha da artarak sürmesini bekliyoruz. Ayrıyeten, yeni çizgimizin ülkemizin ve Romanya’nın turizmine de kıymetli bir katkı yapacağına inanıyoruz. Avrupa’daki yeni çizgimizin hem markamıza hem de yol arkadaşlarımıza iyi olmasını diliyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir