"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. WoW Oyuncuları Battle.net Authenticator Kullanırsa 4 Ekstra Çanta Yuvası Kazanacak

WoW Oyuncuları Battle.net Authenticator Kullanırsa 4 Ekstra Çanta Yuvası Kazanacak

gazetehaberi gazetehaberi -
37 0

Blizzard, World of Warcraft oyuncularının hesaplarında Battle.net Authenticator’ı açmaları halinde her bir karakterleri için dört ekstra çanta yuvası kazanabileceklerini duyurdu. Şirket, ek bir bonus olarak Core Hound Pup oyun içi evcil hayvanına da sahip olabileceğinizi belirtiyor.

Battle.net Authenticator’ı hesabınızda kullanmak için telefonunuzun işletim sistemine nazaran iOS yahut Android için Battle.net taşınabilir uygulamasını indirmeniz gerekecek. Hesabınızda kimlik doğrulayıcıyı açmak için detaylı bir kılavuza gereksiniminiz olursa diye Blizzard’ın size yardımcı olacak bir dayanak makalesi var.

Önceden kullanıcılar hesaplarına iki faktörlü kimlik doğrulama eklemek için özel Battle.net Authenticator uygulamasını kullanabiliyordu. Blizzard, fonksiyonelliği direkt Battle.net taşınabilir uygulamasına entegre ettiği için bu uygulamayı kullanımdan kaldıracak.

Battle.net taşınabilir uygulamasının başka avantajlarından biri de telefon bildirimleri olmuş. Bunlar, cep telefonunuzdan muhakkak aksiyonları gerçekleştirmenize imkan tanıyor ve size hesap aktifliğiyle ilgili bildirimler sağlıyor.

Battle.net telefon bildirimlerinin sizin için kıymetli olabilecek kimi özellikleri:

  • Blizzard hesabınızın kilidini açmak
  • Kaybettiğiniz Authenticator eşleştirmesini kaldırmak
  • Hesap isminizi kurtarmak
  • Şifre sıfırlamak

Siber hücumlar daima artmaya devam ediyor. Çevrimiçi hesaplarınızı garanti altına almanız haliyle ehemmiyet arz ediyor. Kullanıcıları iki faktörlü kimlik doğrulamayı açtıkları için ödüllendirmek çok mantıklı bir hareket olmuş bu sayede muhtemel bir sorunda herkesi basitçe koruyabilir durumda olacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir