"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Whatsapp’a Çoklu Hesap Takviyesi Geliyor

Whatsapp’a Çoklu Hesap Takviyesi Geliyor

gazetehaberi gazetehaberi -
44 0

Düzenli olarak birden fazla WhatsApp hesabı kullanan bireylerden biriyseniz, bu yeni beta güncellemesi ilginizi çekecektir. WABetaInfo’nun haberine nazaran, iletileşme uygulamasının Android uygulaması için tıpkı aygıttaki profiller ortasında geçiş yapmanızı sağlayacak bir güncelleme üzerinde çalışılıyor.

Bu özellik, tıpkı Meta’nın sahip olduğu öbür uygulama Instagram’daki hesap değiştirme üzere çalışacak.

Yeni hesaplardan elbette istediğiniz vakit çıkış yapılabileceksiniz. Çoklu hesap dayanağı, farklı iş ve şahsî numaralarınız varsa yahut kanallar üzere geleceği beklenen son toplumsal medya merkezli WhatsApp özelliklerini denemek istiyorsanız avantajlı olabilir.

Bu güncelleme, takipçilerinize fotoğraf ve anket üzere yayınlar göndermenize imkan tanıyor. Emsal halde, WhatsApp’ın Instagram ya da Twitter’da olduğu üzere, telefon numaralarına sahip olmadan bireyleri bulmanızı sağlayacak bir kullanıcı ismi özelliği üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

Tek bir aygıttan hesaplar ortasında ne vakit geçiş yapabileceğinize dair resmi bir tarih yok. Yayınlandığında çoklu hesap takviyesinin yaygınlaşmasını bekleyebiliriz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir