"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. WhatsApp Beta Windows Uygulamasına Ekran Paylaşma Özelliği Geldi

WhatsApp Beta Windows Uygulamasına Ekran Paylaşma Özelliği Geldi

gazetehaberi gazetehaberi -
47 0

Microsoft Store’daki en son WhatsApp Beta sürümü, kimi beta test kullanıcılarına imajlı görüşme sırasında ekran paylaşma imkanı getiren 2.2322.1.0 güncellemesini aldı.

Şu an için kısıtlı sayıda kullanıcıya sunulan seçenek sizde açıldıysa rastgele bir imajlı arama sırasında ekranın alt kısmında bir seçenek göreceksiniz. Özelliğin Microsoft Teams’e benzeri halde çalıştığını da belirtelim. Ekran paylaşma, tüm masaüstünün yahut muhakkak bir pencerenin imajını tüm iştirakçiler ile paylaşmanıza müsaade veriyor.

Bu özellik daha evvel Android beta kanalına geçen ay yayınlanan 2.23.11.19 sürümü ile eklenmişti. Güncelleme, aygıta ve görüşmedeki iştirakçi sayısına bağlı olarak birkaç sınırlamayla Android aygıtlarda ekran paylaşımını faal etmişti. Öte yandan, Windows sürümünün bu sınırlamalardan rastgele birine sahip olup olmayacağı muhakkak değil.

Ekran paylaşımı, şu anda sonlu bir kapasiteyle beta test kullanıcılarına sunuluyor. Bununla birlikte, kimi şanslı kullanıcılar, seçeneğin WhatsApp’ın en son kararlı sürümünde kendilerine sunulduğunu bildiriyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir