"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. vivo Babalar Günü Kampanyası Başladı

vivo Babalar Günü Kampanyası Başladı

gazetehaberi gazetehaberi -
37 0

vivo, cazip kampanyalarına Babalar Günü’nde de devam ediyor. Babalar Günü’ne özel gerçekleştirilen kampanya kapsamında vivo, online satış kanalı myvivoshop.com’dan Türkiye’de üretilen Y35 ve Y22s model akıllı telefon alan kullanıcılara 1.500 TL bedelinde Arzum Okka Minio Türk kahvesi makinesi armağan ediyor. 18 Haziran’a kadar devam edecek olan stoklarla hudutlu kampanya kapsamında tüketicileri myvivoshop.com’da sepet indirimlerinin yanı sıra ekstra 1 yıl garanti hakkı da bekliyor.

Güçlü Snapdragon 680 SoC işlemcisiyle yüksek performans, 8 GB RAM’i ile de yüksek sürat sunan Y35, geniş hafızası ve depolama alanıyla babanızın tüm uygulama ve görüntüleri rahatlıkla indirip kullanabilmesini sağlıyor. Görüntü severlere başarılı manzara ve keyifli bir izleme tecrübesi sunan Y35 ile babanız 14 saatin üzerinde maç ve HD sinema izleyebilir. 256 GB depolama alanı sayesinde fotoğraf, görüntü ve evraklarını dilediği kadar uzun müddet inançla saklayabilir. Üstelik Y35’in 8 GB’a kadar boş olan ROM alanını dilerse genişletilmiş RAM olarak kullanarak uygulamalar ortasında daha sıkıntısız geçiş yapılabilir, tüm uygulamalar tereddütsüz indirip donma yaşamadan çalıştırabilir.

Yüksek teknoloji ile eşsiz tasarımı bir ortada sunan vivo Y22s, gücünü Qualcomm’un en yeni sekiz çekirdekli işlemcisi Snapdragon 680 ve Android 12 tabanlı Funtouch 12 işletim sisteminden alıyor. 5000 mAh güçlü kapasiteli pili ve AI güç tasarrufu teknolojisi sayesinde, babanız tam şarj edilmiş Y22s telefonu ile 21,5 saat çevrimiçi HD sinema izleyebilir. 18W Süratli Şarjı destekleyen telefonunu yalnızca on beş dakika şarj ettiğinde 258 dakikaya kadar görüntü izleme imkânına kavuşabilir. Aygıtın zıt şarj özelliği sayesinde de dışarıdayken farklı aygıtlarını da şarj edebilir.

vivo Y35 ve Y22s 6+12GB modellerini 2 büyük Android güncellemesi ve 3 yıl Android güvenlik güncelleme garantisi ile satışa sunuyor. Tüketiciler bu telefonları myvivoshop.com üzerinden satın almaları halinde 2 yıllık standart garantiye ek olarak 1 yıl üretici garantisi ile toplam 3 yıl garanti hakkına da sahip oluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir