"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Ubisoft’un Rocksmith+ Gitar Öğrenme Uygulaması Apple ve Android Aygıtlara Geliyor

Ubisoft’un Rocksmith+ Gitar Öğrenme Uygulaması Apple ve Android Aygıtlara Geliyor

gazetehaberi gazetehaberi -
44 0

Ubisoft, Rocksmith+ isimli gitar öğrenme uygulamasını bu hafta taşınabilir aygıtlara getiriyor. Uygulama, bilgisayarlara gelmesinden dokuz ay sonra, 9 Haziran’da iOS ve Android için kullanıma sunulacak. Şirket daha evvel taşınabilir uygulamanın geçen sonbaharda geleceğini söylemişti. Bu ortada Ubisoft Xbox ve PlayStation versiyonlarının ne vakit kullanıma sunulacağı konusunda rastgele bir açıklama bulunmadığını belirtelim.

Rocksmith+ insanların elektro, akustik ya da bas gitar çalmayı öğrenmelerine yardımcı olan bir uygulama. Özellikleri ortasında nota algılama, gerçek vakitli geri bildirim ve pratik araçlar yer alıyor. Şu anda kütüphanede 6.000’den fazla müzik var ve her ay daha fazlası ekleniyor.

Abonelik sistemi ile çalışan uygulamanın Türkiye fiyatı şimdi belirli değil fakat bir haftalık deneme müddeti mevcut.

Ubisoft ayrıyeten iOS ve Android için fiyatsız bir gitar akort uygulaması da sunuyor. Enstrümanınızı direkt bağlayabilir yahut akort ayarınızdan emin olmak için taşınabilir aygıtınızın mikrofonunu kullanabilirsiniz. Uygulama, 30’dan fazla ön ayara sahip olması sayesinde çeşitli standart dışı akortları denemenize yardımcı olabilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir