"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Ubisoft Hesabınızı Artık GeForce NOW’a Bağlayabilirsiniz

Ubisoft Hesabınızı Artık GeForce NOW’a Bağlayabilirsiniz

gazetehaberi gazetehaberi -
33 0

NVIDIA, yaptığı bir basın açıklamasında yeni entegrasyon özelliğini duyurdu. Bu entegrasyonla birlikte Ubisoft hesabınızı GeForce NOW ile ilişkilendirirseniz Ubisoft Connect ve Steam kütüphanelerindeki desteklenen GeForce NOW oyunlarını otomatik olarak senkronize edeceğini ve böylelikle oyuncuların oyunları daha süratli bulmalarına yardımcı olacağı belirtiliyor.

Bu özellik, Ubisoft Store ve Epic Store üzerinden satın alınan ve desteklenen tüm oyunlar için geçerli olacak. Ubisoft ve GeForce NOW hesaplarınızı bağlamak için desteklenen rastgele bir aygıtta GeForce NOW uygulamasını açın, ayarlara girip, ‘Bağlantılar’a gidin ve akabinde Ubisoft’un yanındaki ‘Bağlan’ düğmesine basın. Bu, internet tarayıcınızda Ubisoft hesabı giriş sayfasını açacaktır.

Televizyonlarında GeForce NOW uygulamasını kullanan şahıslar, giriş sayfasını açmak için akıllı telefonlarıyla tarayabilecekleri bir QR kodu görecekler. Ayrıyeten tıpkı sayfadaki ‘Bağlantıyı Kaldır’ seçeneğini seçerek iki hesabın irtibatını istediğiniz vakit kaldırabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir