"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Thunderbolt 4 Takviyeli Philips 40B1U6903CH Monitör Piyasaya Çıkıyor

Thunderbolt 4 Takviyeli Philips 40B1U6903CH Monitör Piyasaya Çıkıyor

gazetehaberi gazetehaberi -
41 0

Philips 40B1U6903CH iş monitörü Haziran ayının başında piyasaya çıkıyor. Bu monitör, büyük, 39.7-inçlik bir ekran ile (100 cm diyagonal), 5K2K (5120 x 2160) çözünürlük ve süratli, çok fonksiyonlu bir Thunderbolt 4 docking tahlili ile donatıldı.

Thunderbolt 4 docking tahlili hem esnek hem de çok taraflı. İki istikametli bir bant genişliği ile 40 Gbps süratte datanın iletimini sağlıyor ve birebir vakitte da evvelki Thunderbolt kablo ilişkileri, USB ve DisplayPort ile de uyumlu. Monitör bu teknoloji ile donatıldığından, süratli bilgi iletimi, süratli (1 Gbit/s) Ethernet kontağı ve bağlı aygıtlara 90W güç temini kapasitesi arayan profesyoneller için ülkü bir tahlil.

Thunderbolt 4 docking’e ek olarak, optimal üretkenlik için bir öbür kilit kıymet de Philips 40B1U6903CH modelinin dahili 5MP web kamerası. Daha uygun bir görüntü tecrübesi için optimize edilmiş olan bu monitör, gürültü gideren bir mikrofon ve yüksek kalitede toplantı görüşmeleri için 5MP web kamerası ile donatıldı. Üstelik 5MP web kamerası, kullanışlı Windows Hello sertifikasyonuna da sahip. Yüz tanıma için gelişmiş sensörler sayesinde kullanıcıların Windows hesaplarına saniyeler içinde giriş yapabilmelerini sağlıyor.

Kilit özelliklerine ek olarak, Philips 40B1U6903CH monitörü ekranın hakikaten de göze güzel görünmesini sağlayan özelikler ile donatıldı.

Mavi ışığa uzun mühlet maruz kalmanın mümkün ziyanlı tesirlerinden kaçınmak için ise bu monitör, TÜV Rheinland Eyesafe RPF 50 olarak sertifikalandı. Bu da mavi ışık filtresinin her vakit açık olduğu manasına geliyor. Ayrıyeten monitör, IPS paneli sayesinde 178/178 derecelik görüntüleme açıları ile tasarlandı, böylelikle izlenen içerik neredeyse her açıdan görüntülenebiliyor. Dahası, Philips 40B1U6903CH modelinin VESA DisplayHDR 400 sertifikasyonu sayesinde manzaralar ekranda canlılığını koruyor.

Göze hitap eden özelliklerinin dışında, Philips 40B1U6903CH modelinde konfor da ön planda: Model, eğme, sağa sola dönme özellikleri ve kullanıcısının tercihlerine uyacak biçimde ayarlanabilen Compact Ergo Base taban ile donatıldı. Bu monitör için rahatlık çok kıymetli ve bu yüzden de kolay aksesuvar kullanımı ve tertipli çalışma ortamı için bir kulaklık askısı da var.

Philips 40B1U6903CH modelinin becerilerine ek olarak, bu monitörde bir de MultiClient Integrated KVM anahtar bulunuyor. Bu anahtar, tek bir klavye ve fare kadrosundan kolay kolay iki başka PC’yi yönetmek için ülkü. Ayrıyeten monitörün PowerSensor özelliği, kullanılmadığında ekranın parlaklığını azaltarak kullanıcılara güç maliyetlerinde yüzde 80’e varan tasarruf sağlıyor.

Bütün bu özellikler düşünüldüğünde, Philips 40B1U6903CH görsel kaliteden ödün vermeden süratli bir docking tahlili arayan profesyoneller için ülkü.

Monitör, Haziran ayından itibaren ve KDV dahil 2299 USD fiyatından piyasada bulunabilecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir