"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. TCL’den Karne Armağanı Önerisi: MOVETIME MT42 Akıllı Çocuk Saati

TCL’den Karne Armağanı Önerisi: MOVETIME MT42 Akıllı Çocuk Saati

gazetehaberi gazetehaberi -
51 0

2022 – 2023 eğitim ve öğretim yılı sona ererken ebeveynler de çocuklarını keyifli etmek için karne ikramı arayışına başladı. Uygun fiyatlı TCL MOVETIME MT42 akıllı çocuk saati, çocukları sevindirirken ailelerin de gönül rahatlığıyla yaz tatilini geçirebilecekleri bir ikram olarak öne çıkıyor.

4.5G sesli ve görüntü aramalar ile metin iletileri Nano SIM kartıyla kullanılabilen TCL MOVETIME MT42 akıllı çocuk saati, ebeveynlerin çocuklarıyla irtibat kurabilmelerini sağlıyor. Ayrıyeten çocuklar, tek dokunuşla çalışan acil durum davet düğmesiyle acil durum için belirlenen şahıslara rastgele bir gecikme olmadan anında ulaşabiliyor.

Ayrıca bu akıllı saat, çocukların her vakit nerede olduğunu gösteren gerçek vakitli pozisyon belirleme özelliğini de kullanıyor ve pozisyon geçmişini kaydediyor. İnançlı bölge coğrafik sınırlaması sayesinde çocuklar ebeveynlerin belirlediği alanın dışına çıkmaları durumunda aygıt ebeveynlerin telefonlarına bir ihtar gönderiyor. Üstelik TCL MOVETIME MT42 akıllı çocuk saatinde kullanımı çocuklar için daha ülkü hale getirmek emeliyle 1,54″ ekranda görüntülenen özel Kids UI bulunuyor. Kullanımı kolay Kids UI, renkli duvar kâğıtları ile ana ekranların kişiselleştirilmesine imkan tanıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir