"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. TCL LINKZONE MW63VK Türkiye’de Satışta

TCL LINKZONE MW63VK Türkiye’de Satışta

gazetehaberi gazetehaberi -
37 0

TCL’in Türkiye’de satışa sunduğu kablosuz router aygıtı TCL LINKZONE MW63VK, günlük kullanım için emniyetli, 5G Wi-Fi gereksiniminizi karşılayan bir eser olarak dikkat çekiyor.

300Mbps’ye varan indirme ve 50Mbps’ye varan yükleme suratlarıyla TCL LINKZONE MW63VK, nerede çalışıyor olursanız olun size güya ofisteymişsiniz hissini yaşatıyor.

Cihazda bulunan dahili 4 LED ışık, sinyal alıp almadığınızı yahut Wi-Fi ağınızın çalışıp çalışmadığını gösteriyor. SMS ışık göstergesi gelen SMS bildirileri hakkında sizi bilgilendirirken pil durumunu her vakit öğrenmeniz de mümkün. Aygıtın 2150mAh Li-ion pili çalışma ve cümbüş gereksinimlerinizin birçoklarını karşılamak için 8 saate kadar kullanım imkânı sağlıyor. Bekleme modunda ise pil ömrü 300 saate kadar sürüyor.

Ayrıca 2,4 GHz yahut 5 GHz bantlarında 32 adede kadar Wi-Fi kontağı için bir ağ kurmanızı sağlayan TCL LINKZONE MW63VK, ebeveyn denetimleri ve inançlı konuk ağı özellikleri sunan özel bir uygulama aracılığıyla kablosuz ayarlarınızı özelleştirme imkanı da sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir