"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. SteelSeries’in Her Oyuncuya Hitap Eden Eserleri Despec AŞ ile Türkiye’de

SteelSeries’in Her Oyuncuya Hitap Eden Eserleri Despec AŞ ile Türkiye’de

gazetehaberi gazetehaberi -
49 0

Distribütörlüğünü yaptığı SteelSeries ile oyuncu ekipmanlarındaki eser portföyünü büyütmeye devam eden Despec AŞ, Türkiye’deki pek çok oyuncunun değişen gereksinimini gideren eser yelpazesini SteelSeries’in fare, klavye, kulaklık ve hoparlör serileriyle genişletiyor.

Pek çok teknoloji önderi markanın distribütörlüğünü gerçekleştiren Despec AŞ, Türkiye’deki oyuncular için sunduğu ekipman yelpazesini SteelSeries’in gelişmiş eserleriyle genişletiyor. Despec AŞ sayesinde ülkemizdeki oyuncularla buluşan SteelSeries eserleri ortasında TKL ve küçük uzunluk klavyeler, Aerox serisi hafif olan ve Rival serisi çok taraflı kullanım sunan fareler, Arctis Nova serisi kulaklıklar ve Arena hoparlör serisi bulunuyor.


SteelSeries Arctis Nova 4P Wireless

Oyun ile kültürü birleştiren orjinal e-spor markası ve oyun dünyasının öne çıkan şirketlerinden SteelSeries, oyun sesinde çığır açan ses teknolojisi Sonar ile her vakit oyuncunun yanında. SteelSeries Sonar ile kullanıcılar gerçek vakitli ayak seslerini her zamankinden daha net duymak için belli oyun içi sesleri yükseltebiliyor yahut azaltabiliyor. Oyunlar ortasında sürükleyici uzamsal sesi, grup sohbetini ve mikrofonu denetim etmek için sınırsız bir yetenek sağlayan Sonar, oyuncuların her bir frekansı ayarlamasına ve en değerli sesleri duymasına imkan tanıyor ve bunu pahalı oyunculara büsbütün fiyatsız olarak sunuyor.

Bir “oyun hayat tarzı” tanımlamaya öncelik veren marka, tıpkı vakitte oyuncuların zorlukların üstesinden gelmesini sağlamakla birlikte pazarda yenilikler ve teknolojilerle birlikte e-spor turnuvalarının da öncü destekçisidir. Bu yıl sonunda yeni eser kategorilerini de ekleyerek bir oyuncunun tüm etraf ünitelerinin SteelSeries logolu olabilmesi için yeni adımlar da atacak.


SteelSeries Apex 9 TKL

Despec AŞ Genel Müdürü Emrah Küçükgirgin, yeni işbirliğiyle ilgili şunları söyledi: “Oyun bölümü büyümesine sürat kesmeden devam ediyor. Bu büyüme yeni gereksinimleri ve trendleri beraberinde getirirken oyuncuların beklentileri de bu doğrultuda şekilleniyor. Bu kapsamda Despec AŞ olarak biz de ülkemizdeki oyunculara gereksinim duyabilecekleri her eser cinsini sunabilmek için dünyanın öncü üreticileriyle birlikte çalışıyoruz ve bu alandaki eser yelpazemizi genişletiyoruz. İlerleyen periyotlarda Despec AŞ üzerinden oyuncularla buluşan eser sayısı artmaya devam edecek.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir