"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Sony WF-1000XM5 Kablosuz Kulaklık Sızdırıldı

Sony WF-1000XM5 Kablosuz Kulaklık Sızdırıldı

gazetehaberi gazetehaberi -
34 0

Sony’nin WF-1000XM5 üst seviye kablosuz kulaklıkları son aylarda çok fazla gündem oldu, bu da lansmanın yaklaştığını gösteriyor.

WF-1000XM5 yalnızca 5,9 g yüküyle çok çok hafif, Sony’nin Dynamic Driver X olarak isimlendirdiği, 8,4 mm diyagonal ölçülerinde ve yüksek ses kalitesi sağlaması beklenen bir hoparlörle geliyor.

Kulaklıkların, ortama bağlı gürültü engelleme (ANC) performansı sunmak için gürültü engelleme tesirinin gerçek vakitli optimizasyonuna imkan tanıyan iki adet geri bildirim mikrofonu ve iki adet tescilli işlemcisi bulunuyor.

Kulaklığın her birinde, gerektiğinde sesi optimize etmek için gürültüyü eskisinden daha hassas bir formda algılayabilen üç mikrofon bulunuyor. Sony ayrıyeten yeni şoförlerin “daha güçlü vokal performansı” sunduğunu söylüyor.

HiRes Audio ve DSEE Extreme de desteklenen teknolojiler ortasında. WF-1000XM5, gürültülü ortamlarda başarılı görüşmeler için entegre kemik iletim sensörlerine ve Hassas Ses Alma teknolojisine sahip.

Kutusu ise kulaklıkların toplam çalışma müddetini 24 saate kadar uzatabilen 500 mAh bataryaya sahip. Kulaklıkları üç dakika kutusunda şarj etmek bir saatlik çalma mühleti sağlıyor, kutusunun içindeyken full şarja ulaşması için iki saat beklemek gerekiyor.

Sony WF-1000XM5, Bluetooth 5.3 dayanaklı bir kulaklık olacak. Ayrıyeten Multi-point ilişkiyi da destekliyor. Buna ek olarak ter ve su sıçramalarına karşı IPX4 sertifikasına sahip.

Son olarak kulaklıkla ilgili şimdi rastgele bir fiyat bilgisi bulunmadığını belirtelim.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir