"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Segway-Ninebot Bilkom Teminatıyla Türkiye’de

Segway-Ninebot Bilkom Teminatıyla Türkiye’de

gazetehaberi gazetehaberi -
59 0

Bilkom, marka portföyünü dünyanın önde gelen teknoloji şirketleriyle yaptığı güçlü iş birlikleri ile büyütmeye devam ediyor. Yüksek teknolojiyi erişilebilir fiyatlarla pazara sunan Bilkom, gerçekleştirdiği yeni iş birliğiyle, mikro mobilite alanında dünyanın bilinen markalarından Segway-Ninebot’un Türkiye’deki resmi dağıtıcısı oldu.

Bilkom bu iş birliği kapsamında, Segway-Ninebot’un Türkiye’deki satış, dağıtım, lojistik, pazarlama ve satış sonrası süreçlerini yürütecek. Markanın yetişkin ve çocuklar için pazara sunduğu en yeni KickScooter ve karting modelleri, Bilkom’un online ve fizikî satış ağında satışa sunuldu.

Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya, Bilkom’un yeni kategorilerle istikrarlı büyümesini sürdürdüğünü belirterek, “Türkiye’nin dijital ömür koçu olarak teknolojinin olduğu her yerde varız. En yeterli markaları ve en yeni teknolojileri Türkiye ile buluşturmaya devam ediyoruz. Mikro mobilite tahlillerine yönelik talepler, dünyada olduğu üzere Türkiye’de de daima olarak artıyor. Biz de bu yadsınamaz artışı, Türkiye’de en kaliteli eserler ile karşılamak üzere, güçlerimizi Segway-Ninebot ile birleştirdik. Giriş yaptığımız tüm kategorilerde olduğu üzere bu alanda da kesime taraf veren bir marka ile bir ortaya gelmenin heyecanını yaşıyoruz. Bilkom’un deneyimi ve uçtan uca tahlilleriyle KickScooter kategorisinde dünya önderini Türkiye’de de önder yapacağız.” dedi.

Segway-Ninebot APAC&MEA Genel Müdürü John Peng, “Türkiye pazarına Bilkom üzere güçlü bir iş ortağı ile girmekten ötürü epeyce memnunuz. Bilkom ile yarattığımız sinerjiyle pazarı süratli bir formda domine edeceğimize inanıyorum. Seyahati daha keyifli ve heyecanlı kılmak üzere geliştirdiğimiz ve dünyanın dört bir yanında tüketiciyle buluşturduğumuz, gelişmiş güvenlik ve konfor özellikleriyle donatılan KickScooter’larımız ile Türkiye’de mikro mobiliteyi daha ileri bir noktaya taşıyacağız.” dedi

Yüksek teknolojiyi sürüş rahatlığı ve güvenlik ile buluşturan Segway-Ninebot, mikro mobilite teknolojisi inovasyonunda öncülük ederken, eğlenceyi seyahatin bir kesimi haline getiriyor. Bugüne kadar 10 milyon KickScooter üretimine ulaşan şirket, RideyLONG batarya teknolojisiyle hem daha uzun menzil hem de verimli bir batarya kulanımı sunuyor. Sahip olduğu Çekiş Denetim Sistemi (TCS) ile daha inançlı sürüş sunan KickScooter’lar birebir vakitte Apple Bul özelliği üzere pazarda bulunmayan özelliklere sahip.

Küresel teknoloji şirketi Segway-Ninebot, ‘hayatı daha rahat ve değişik hale getirirken insanların ve objelerin hareketini basitleştirme’ misyonuyla, mikro-mobilite gereksinimlerine cevap vermek için, eserlerini daima olarak bir adım ileri taşıyor ve bölüme taraf veriyor.

Segway-Ninebot’un yeni KickScooter modeli, en düzgün sürüş tecrübesini sunuyor. %22 oranında eğimli rampalarda dahi rahatlıkla ilerleyebilen ve 900W çıkış gücüne ulaşabilen güçlü arttan çekişli motor, 10 inçlik kendinden contalı lastikler ve yeni RideyLONG teknolojisiyle, tek şarjla 70 km’ye kadar ekstra uzun menzil avantajı sağlıyor. (ECO Modu Aralığı: Tam dolu akü, 75 kg yük, 25°C, kaldırımda ortalama 12 km/s süratte sürüş sırasında test edilmiştir.)

MAX G2, sürüşü bir üst düzeye taşırken, şoförler için daha fazla denetim, güvenlik ve konforu bir ortada sunuyor. Ön hidrolik süspansiyon ve art çift yaylı süspansiyon, seyahati daha da konforlu kılarken hırsızlığa karşı müdafaa sağlayan korna ve ‘Çekiş Denetim Sistemi’ (TCS) de kullanıcı güvenliğini sağlıyor.

F2, F2 Plus ve F2 Pro modellerinden oluşan F2 Serisi, daha düzgün bir istikrar için daha geniş gidonlar, inançlı sürüş için entegre taraf göstergeleri, kendinden sızdırmaz 10 inç kendinden contalı lastiklerle daha konforlu sürüş sağlarken, güçlü motorlar ve yüksek akü kapasitesinin birleşimiyle akılcı denetim sağlıyor. F2 Pro’da ayrıyeten, daha fazla konfor arayanlar için ön yay süspansiyon donanımı da bulunuyor.

E2 ve E2 Plus KickScooter’lardan oluşan E2 serisi, genişletilmiş yeni gösterge paneli, gelişmiş şok emilimi için güçlü içi boş katı lastikleri, çift fren sistemi ve daha kısa aralıkları kat etmek için güçlü motoru sayesinde, son derece uygun fiyatlı ve pratik bir tahlil sunuyor.

Her yaş ve fizik kümesinden çocuk için özel bir KickScooter içeren C2 serisi ebeveynlerin inançla tercih edecekleri kampana frenler ve daha sağlam şasiler üzere güvenlik özelliklerine sahip. C2 Pro ayrıyeten entegre Bluetooth hoparlör ile donatıldı ve ebeveynlerin taşınabilir uygulama aracılığıyla ayarlayabileceği bir sürat sınırlayıcıya sahip.

Bilkom garantisi ile satışa sunulan Segway-Ninebot eserleri ortasında şirketin 2023 yılında piyasaya sunduğu MAX G2, F2, F2 Plus, F2 Pro, E2, E2 Plus, C2 ve C2 Pro KickScooter eserler ile GT1, GT2 model Moto-Scooter’lar ve elektrikli karting modeli GoKart Pro yer alıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir