"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Sea of Thieves: The Legend of Monkey Island Öyküsü Duyuruldu

Sea of Thieves: The Legend of Monkey Island Öyküsü Duyuruldu

gazetehaberi gazetehaberi -
37 0

Sea of Thieves, yayınladığı bir duyuru ile büyük korsan oyunu Monkey Island ile işbirliğini duyurdu.

Xbox, Lucasfilm paydaşlığıyla geliştirilen Monkey Island DLC paketi 20 Temmuz’dan itibaren etaplar halinde piyasaya çıkacak. Yeni paket Monkey Island serisinden karakterlerin ve seslendirme sanatkarlarının yer aldığı yesyeni bir kıssayı anlatacak.

Monkey Island öykü paketi, Sea of Thieves maceralarını da beraberinde getirecek 3 yeni öykü içeriyor. Oyun sahip oyuncular tüm bu öyküleri fiyatsız bir biçimde oynayabilecekler.

Yeni öyküler, tıpkı A Pirates Life kıssa güncellemelerinde olduğu üzere başka oyuncuların sizi rahatsız edemeyeceği özel bir gölgede gerçekleşecek. Monkey Island güncellemesi, 2021 yılında piyasaya sürülen A Pirates Life güncellemesinden sonraki ikinci büyük korsan kıssası güncellemesi. Bu sayede yeni orjinal kıssalarla birlikte Sea of Thieves’in kıssası de beraberinde gelişmeye devam ediyor.


Lucasfilm işbirliğiyle gerçekleştirilen The Legend of Monkey Island kıssası.

Hatırlanacağı üzere, A Pirates Life güncellemesinde Monkey Island için ekstra bir Deep in the Caribbean sürprizi aslında gösterilmişti. Bu gizem, dikkatli birkaç oyuncu tarafından açığa çıkmıştı.

Sea of Thieves, şu anda hem Steam hem Xbox üzerinden oyuncular tarafından oynanabilir. Ayrıyeten Xbox Game Pass hizmetinden yararlanan oyuncular da Sea of Thieves’i hizmet mühleti boyunca oynayabilirler.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir