"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Samsung’un Galaxy Unpacked Aktifliği Birinci Defa Seul’de Düzenlenecek

Samsung’un Galaxy Unpacked Aktifliği Birinci Defa Seul’de Düzenlenecek

gazetehaberi gazetehaberi -
35 0

Samsung Electronics Co., Ltd., yeni jenerasyon katlanabilir aygıtlarını 2023 Temmuz ayı sonlarında Güney Kore’nin başşehri Seul’de düzenlenecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacak. Aktiflik, lokal inovatif teşebbüsler için bir merkez niteliğindeki Teheran-ro ile bin yıllık bir Budist tapınağı olan Bongeunsa’nın kesiştiği Samseong-dong’daki Gangnam bölgesinde yer alan COEX’te gerçekleşecek. Seul’ü tanımlayan bu eşsiz pozisyon, geçmişin, bugünün ve geleceğin büyüleyici karışımını dünyaya sunacak.

Samsung Electronics Taşınabilir Dünya Lideri ve CEO’su TM Roh, aktiflikle ilgili olarak, “Katlanan aygıtlar kategorisi, taşınabilir tecrübelerin geleceğini yine şekillendirmek için hudutları zorlayan Samsung’un çığır açan inovasyonlar sunma ideolojisini somutlaştırıyor. Katlanabilir aygıtlar kategorisinin tanıtılacağı Unpacked aktifliğinin inovasyon ve kültür alanında daima gelişen Seul’de düzenlenmesi büyük bir değer taşıyor” dedi.

Las Vegas’ta Mart 2010’da gerçekleşen birinci aktiflikten sonra, Samsung, on yılı aşkın bir müddettir New York, Londra, Berlin ve Barselona’nın da dahil olduğu dünyanın birçok değerli kentinde, çığır açan yenilikleri tanıtan ve taşınabilir teknoloji kesiminde yeni rotalar belirleyen global bir platform niteliğindeki Unpacked etkinliklerini düzenlemeye devam ediyor. Her aktifliğin temasına uygun olarak, farklı trendlere liderlik eden kültürel kentlere odaklanan Samsung, Seul’de düzenlenecek olan 27. Unpacked aktifliğini, katlanabilir aygıtlara özel olarak planladı. Bu yıl, dinamik kültürüyle ve inovasyonlarıyla global trendlere olan tesiri nedeniyle, aktiflik kenti olarak Seul seçildi. Seul ayrıyeten, Samsung’un katlanabilir aygıtlar kategorisine olan sarsılmaz itimadını de yansıtıyor.

Samsung, Galaxy Fold’u birinci kere pazara sunduğu 2019’dan bu yana, katlanabilir telefonları geliştirmeye devam ediyor ve bu alanda tüketici tecrübesine yenilikler kazandırmayı sürdürüyor. Samsung, yıllara yayılan Ar-Ge çalışmaları ve yatırımlarla geliştirilen teknolojiler sunan katlanabilir telefonlar serisindeki yeni kuşak aygıtlarla, katlanabilir telefonların daha fazla benimsenmesini, kategorinin yaratıcısı olma pozisyonunu ve kesim liderliğini güçlendirmeyi hedefliyor.

Samsung, dünya genelindeki dinamik büyümesini Seul’e borçlu. Şirketin geleceğine taraf veren açıklık (opennness) ideolojisi ve inovasyon vizyonu burada doğdu. Seul, sadece yarım asırda bile teknoloji, inovasyon ve kültürün canlı bir merkezi olarak inanılmaz bir dönüşüm geçirdi. Geleceği şekillendiren en yeni teknolojilerin yuvası rolüyle, kendini yine keşfetmeye devam eden kent, geçmişte yakaladığı büyümenin de üzerine çıkıyor ve günümüze hakim olan kültürel eğilimlere yenilerini ekliyor.

Unpacked aktifliğini Seul’de yapmak, çığır açan teknolojileri tanıtmak ve dünyaya gelecek vizyonu sunmak için kıymetli bir fırsat barındırırken Samsung’un dönüştürücü inovasyonlarını tanıtıyor ve şirketin hudutları zorlama ve teknolojinin geleceğine biçim verme taahhüdünü yansıtıyor. Kore pazarı, 2022’de yakaladığı %13,6’lık kayda bedel bir katlanabilir telefon benimseme oranıyla başı çekiyor. Yıllık akıllı telefon satışında katlanabilir telefonların en yüksek hissesine sahip olan Kore, küresel pazarların ana akımları benimsemesini hızlandıran öncü bir ülke pozisyonunda.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir