"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Samsung, Katlanabilir Telefonların Ekran Koruyucularını Fiyatsız Değiştirecek

Samsung, Katlanabilir Telefonların Ekran Koruyucularını Fiyatsız Değiştirecek

gazetehaberi gazetehaberi -
32 0

Samsung’un Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 üzere katlanabilir telefonları, evvelce uygulanmış bir ekran koruyucuyla birlikte gelmekte. Bu ekran koruyucunun yıpranması ya da hasar görmesi durumunda kullanıcılar ekran koruyucuyu çıkarıp yenisini takamıyor. Lakin Samsung, ekran koruyucunun meskende çıkarılmasının ekrana ziyan verebileceğini söylüyor.

Şirket, kullanıcılara ekran koruyucuyu yetkili bir servis merkezinde değiştirmelerini tavsiye ediyor. Diğer bir deyişle, insanları bu telefonları ekran koruyucuları ile kullanmaya yahut epeyce kıymetli bu aygıtları kullanmak için risk almaya zorluyor.

Samsung, ABD, Birleşik Krallık ve Avustralya dahil olmak üzere dünya çapında birkaç ülkede, ekran koruyucuyu fiyatsız olarak değiştirme imkanı sunacak. Bu tekliften aygıtın sahipliği mühletince bir kere yararlanılabiliyor. Galaxy Z Flip, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Fold, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Fold 4 dahil olmak üzere tüm katlanabilir aygıtlar için geçerli.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir