"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Pocket Casts, Beta Olarak Galaxy Watch Saatlere Geldi

Pocket Casts, Beta Olarak Galaxy Watch Saatlere Geldi

gazetehaberi gazetehaberi -
47 0

Pocket Casts birkaç ay evvel podcast uygulamasını Wear OS’ye getireceğini duyurmuştu. Şirket nihayet podcast uygulamasını Wear OS 3 (ya da daha yeni) işletim sistemli akıllı saatler için kullanıma sundu. Fakat uygulama beta evresinde ve kararlı sürümün birkaç hafta içinde yayınlanacağı düşünülüyor.

Pocket Casts’in beta sürümü Wear OS akıllı saatler için Google Play Store üzerinden beta olarak kullanıma sunuldu. Uygulama şu anda Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 5, Pixel ve öbür Wear OS akıllı saatlerle uyumlu. Uygulama, akıllı telefon uygulamasından bağımsız olarak çalışıyor. Fakat uygulama telefonunuzda yüklüyse, akıllı saatinizdeki uygulamada tekrar oturum açmanız gerekmiyor.

Uygulamayı indirip kurduktan sonra, abone olduğunuz ve indirdiğiniz tüm podcastleri podcastleri görebilirsiniz. Podcast çalarken sesi artırabilir ve oynatma suratını denetim edebilirsiniz. Podcastler, akıllı saate bağlı kablosuz kulaklıklar yahut saatin hoparlörü aracılığıyla oynatabiliyor. Lakin akıllı saat uygulaması, bağlı akıllı telefondaki Pocket Casts uygulamasında oynatmayı denetim edemiyor.

Pocket Casts’in akıllı saat versiyonu, oynatılmamış son podcastleri en üstte gösteriyor. Ayrıyeten serideki bir sonraki podcasti art planda indirebilir ve bu ayarı tercihinize nazaran değiştirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir