"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Phasmophobia Konsollara Geliyor

Phasmophobia Konsollara Geliyor

gazetehaberi gazetehaberi -
39 0

Xbox Showcase 2023 aktifliği sırasında duyurulan Phasmophobia Ağustos ayında konsol takviyesine kavuşacak. Önümüzdeki aylarda oyun Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PlayStation VR2’de Konsol Erken Erişim lansmanı alacak.

Yayınlanan içerik görüntüsünde isteğe bağlı yapılan çapraz platform takviyesi ve yeni içerik güncellemeleri yer alıyor. Ayrıyeten yeni eşsiz hayaletler de belirtiliyor. Lakin bunun şimdi konsola mı yoksa Phasmophobia’nın masaüstü versiyonuna mı geleceği aşikâr değil.

Phasmophobia konsollarda piyasaya sürüldüğünde, Progression 2.0 güncellemesiyle başlayacak. Ayrıyeten oyun içerik ve yanılgı düzeltmeleriyle birlikte PC sürümünün yanı sıra nizamlı olarak güncellenecek. Ayrıyeten oyuncuları raporlama ve yasaklama süreçleri tüm platformlarda çalışacak. Oyuna ekstra olarak öteki oyuncuları günlükten engelleme özelliği eklendi.


Farklı platformlardan oyuna bağlanan oyuncular.

Oyuncular, kimlik kartlarında görüntülenen simge ile ekip arkadaşlarının hangi platformlarda oynadığını görebilir. Ağustos ayında gelmesi beklenen güncelleme ile artık oyuncular farklı platformlardaki beşerlerle da bir arada oynayabilecekler.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir