"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Monster Notebook Karne Kampanyası Başladı

Monster Notebook Karne Kampanyası Başladı

gazetehaberi gazetehaberi -
55 0

Monster Notebook, karne heyecanının yaklaştığı bu günlerde öğrencileri ve ebeveynleri sevindirecek yeni kampanyasını duyurdu. Monster Notebook, büyük karne kampanyası kapsamında seçili laptop, aksesuar ve monitörlerde indirime gitti. Seçili laptoplarda yüzde 25, seçili aksesuarlarda yüzde 20 ve monitörlerde yüzde 5’e varan indirim fırsatı sunan kampanyadan 30 Haziran’a kadar Monster Notebook mağazaları ve monsternotebook.com.tr üzerinden yararlanılabilecek.

Kampanyaya seçili eserleriyle dahil olan Monster Notebook Abra serisi, 15.6 ve 17.3 inç boyutlarında IPS ekranla hem oyunlardaki hem de multimedya içeriklerinde manzaraları eksiksiz görebilmeniz ve Full HD çözünürlükte keyifli bir oyun süreci yaşamanıza imkan veriyor. Yapay zekâ dayanaklı yeni jenerasyon Intel işlemciler, oyun dışındaki art plan uygulamalarını verimlilik çekirdekleri tarafından, oynanan oyunları ise performans çekirdekleri tarafından yöneterek performansı optimize ediyor ve üretkenliği artırıyor.  Intel® Wi-Fi 6 Gig+ teknolojisiyle gelen Abra modeller; inançlı, güçlü ve süratli internet irtibatıyla birlikte yüksek indirme ve yükleme suratını kablosuz olarak sunuyor. DDR5 bellek teknolojisi, süratli frekansları, yüksek bant genişliğini ve verimliliği destekliyor. Bu teknoloji RAM performansını artırıyor, güç sarfiyatını da önemli oranda azaltıyor.

Taşınabilir bilgisayar kavramını âdeta yine tanımlayan Monster Huma serisi modeller ise incelikleri, hafiflikleri ve sundukları güçle kendi sınıfının standartlarını belirliyor. Görünümünü zenginleştirmekle kalmayıp bilgisayarların toplam tartısını azaltan ve onları daha sağlam hâle getiren magnezyum alaşımlı kasa, serinin en değerli özelliklerinden biri oluyor. Ayrıyeten donanımların düşük güç tüketmesi, tam şarj sonrasında bilgisayarınızı 10 saate varan çalışma mühleti boyunca kullanabilmenizi sağlıyor. Yüzde 100 sRGB standartlarını destekleyen ekranlarla, görüntü ve fotoğraf düzenleme yazılımlarını ek bir monitöre muhtaçlık duymadan kullanabilir, istek ederseniz başka tüm profesyonel yazılımlarınızı Full HD çözünürlüklü ekranlar sayesinde dilediğiniz üzere yönetebilirsiniz. Yeni ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilen Monster Notebook Huma serisi bilgisayarlar, online eğitim süreçleri için de son derece uygun. Ek bir web kamera olmadan toplantılarınıza katılmanıza yardım eden bilgisayarlarda çoklu mikrofon heyetimi ve HD çözünürlüklü web kamera var. Ayrıyeten Bluetooth 5.1 ve Wi-Fi 6 üzere çağdaş kablosuz temas imkanları da elinizin altında.

Kolay ve rahat bir takip imkânı sunan 1500R curved ekran ile yüksek tempo gerektiren oyunlarda oyunun içerisinde hissiyatı yaşatan Monster Notebook Aryond A27 V1.2 oyuncu monitörü tekrar kampanyaya dahil eserlerden. 240 Hz FHD VA panelle desteklenen A27 V1.2, içinde barındırdığı 2 adet 2 Watt’lık hoparlörü ile ekstra bir ses kaynağına gereksinim duymadan ses üretebiliyor ve sinema izlerken ya da oyun oynarken cümbüşe orta verme diyor. AMD FreeSync ve NVIDIA G-Sync teknolojileri ile desteklenen Aryond A27 V1.2 yırtılmayan, gecikmeyen ve kaymayan görsel tecrübesi imkanlı kılarken gölgelenmeyi engelleyen ve hareket halindeki objeleri daha keskin gösteren en yeni MPRT teknolojisine sahip.

Monster Notebook, “Ömür Uzunluğu Fiyatsız Bakım Garantisi” kapsamında fiyatsız bakım hizmeti sunuyor. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılar, mutabakatlı kargo şirketleri ile fiyatsız olarak Monster Notebook’larını teknik servislere gönderebiliyor. Bakım hizmeti kapsamında yapılan fan, toz, klavye, ekran paklığı ve termal macun yenilemesi üzere süreçler aygıtların birinci günkü performansını koruyor ve kullanım ömrünü uzatıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir