"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Minecraft, The Incredibles Sinemasından Öğeler İçeren Yeni DLC’sini Tanıttı

Minecraft, The Incredibles Sinemasından Öğeler İçeren Yeni DLC’sini Tanıttı

gazetehaberi gazetehaberi -
40 0

Mojang, bu ayın başlarında Minecraft için Trials and Tales güncellemesini yayınladı ve birebir vakitte Chromebook takviyesi de getirerek aygıt sayısını artırdı.

Bugün ise Oreville Studios ve Walt Disney Games tarafından Minecraft için tanınan sinema serisinin hayat verdiği kurgusal dünyaya odaklanan yeni bir The Incredibles DLC’si tanıtıldı. Ayrıyeten bir karakter yaratıcısı öğesi olan The Incredibles Supersuit de DLC’yi alanlara fiyatsız olarak ikram edilecek.

Filmlerden tanınmış karakterler DLC’de yer alacak, bu da elbette Bay ve Bayan Incredible, Violet, Dash ve Jack-Jack dahil olmak üzere tüm Incredibles ailesinin yer aldığı manasına geliyor.

Serinin berbat karakterleri de oyuna dahil olacak, bunlar ortasında The Omnidroid, Screenslaver, Underminer ve daha fazlası yer alıyor. Sinemalardan ikonik karakterlere dayanan dokuz kostüm de piyasaya sürülecek.

Oyuncular Supers ve Villains formlarında hem yeterli hem de berbat taraf ortasından seçim yapabilecekler. Son olarak DLC’nin 1340 Minecraft jetonu karşılığında satın alınabileceğini belirtelim.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir