"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Mercusys’ten Uygun Fiyatlı PoE Switch’ler

Mercusys’ten Uygun Fiyatlı PoE Switch’ler

gazetehaberi gazetehaberi -
39 0

Mercusys, elektrik çizgisi gerektirmeyen, gücü Ethernet üzerinden alan yeni ağ anahtarı (switch) ailesini satışa sundu. Ağ anahtarları, ağa kablo ile bağlanan aygıt sayısının çok olduğu yerler için ülkü tahliller. Örneğin bir işletmedeki güvenlik kameralarının ağa erişmesi için kullanılabiliyorlar. Elektrik irtibatı gerektiren ağ anahtarlarının yanı sıra çalışmak için gerekli enerjiyi Ethernet kablosu üzerinden alabilen ve böylelikle elektrik çizgisi olmayan yerlere de aygıt konseyimi yapılabilen PoE switchler de bulunuyor. Mercusys, uygun fiyatlı dört yeni model PoE switch’i Türkiye’de satışa sundu.

Satışa sunulan ve üç yıl garantiye sahip olan PoE switch’ler 4’den 10’a kadar farklı Ethernet girişlerine sahip. Switch’e bağlanacak aygıt sayısına nazaran işletmelere seçenek oluşturan eserler, tıpkı vakitte ilişki suratı açısından da farklılıklar gösteriyor.

Mercusys’in satışa sunduğu MS105GP model switch, Gigabit sürat takviyesine sahip, 5 girişli bir model. Bilgiyi ve gücü tek bir kablodan aktaran eser, uzatma modu ile PoE iletim uzaklığını 250 metreye kadar çıkarabiliyor.Tak ve çalıştır özellikli eser, güçlü metal kasaya sahip ve izolasyon modu ile ilişki noktaları bölünebiliyor. Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 799 TL (KDV dahil). Gigabit irtibata sahip olan öbür model MS108GP ise 8 girişli. Tam gigabit dayanağına sahip olan bu model de başka model ile birebir özelliklerde ve KDV dahil 989 TL fiyatla satılması tavsiye ediliyor.

PoE özellikli öteki bir Mercusys switch modeli olan MS106LP, 6 girişe sahip ve bunların 4’ü PoE özellikli. 10/100 Mbps temas suratına sahip olan switch, öbür modeller üzere tak&çalıştır özellikli, sağlam ve inançlı bir eser. Bu modelin fiyatı ise 649 TL (KDV dahil).

MS110P model PoE switch ise 10 girişe sahip. 10/100 Mbps sürate sahip olan bu girişlerden 8 tanesi PoE özellikli. Bu modelin üzerinde iki adet uplink ilişki noktası yer alıyor. Bunlardan biri internete bağlanmak için kullanılırken başkası NVR aygıtına bağlanabiliyor. Güvenlik kameraları için artı bir özellik sağlayan bu switch’in satış fiyatı 879 TL (KDV dahil).

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir