"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Mcdodo, iPhone Telefonlar İçin Kırılmaz Camlarını Piyasaya Sürdü

Mcdodo, iPhone Telefonlar İçin Kırılmaz Camlarını Piyasaya Sürdü

gazetehaberi gazetehaberi -
39 0

Mcdodo, her yaşa ve zevke hitap eden geniş eser gamıyla, teknolojik aletleriniz için gereksinim duyduğunuz her şeye farklı bir alternatif sunmaya devam ediyor. Günümüz dünyasında, günlük hayatımızı domine eden akıllı telefonların muhtaçlığı yalnızca süratli şarj değil, birebir vakitte yüksek koruma. Fiyatları her geçen gün artan iPhone’lar için ikili müdafaa sunan Mcdodo, malzeme kalitesi ve dizaynının yanı sıra fonksiyonelliğiyle de fark yaratan MagSafe kılıflarından sonra artık de kırılmaz camlarını piyasaya sundu.

Suya, darbeye, aşınmaya ve düşmeye karşı yüksek müdafaa sağlayan ve parmak izi bırakmayan cam koruyucular, yüksek transparanlık sağlayan özel teknolojisiyle orjinal camla birebir hissi veriyor. Özel yapıştırıcısıyla, ekran koruyucularda yaşanan kenarlardan kalkma ve soyulma üzere sorunların de yaşanmadığı bu özel cam, kutunun içinden çıkan aparatıyla kolay ve yanlışsız heyetim imkanı da sağlıyor. Telefon camınızı bir profesyonelden yardım almadan ve hiçbir baloncuk bırakmadan kendiniz uygulayabiliyorsunuz. Ayrıyeten kutudan heyetim için gereken özel bezler ve yedek bir ekran gözetici daha çıkıyor.

Marka mottosu, ‘sektördeki gereksinimlere kısa müddette odaklanarak tahliller geliştirmek’ olan Mcdodo, eserlerini dünyanın birçok noktasından yeni insanlara ulaştırmaya devam ediyor. Eser gamında araç içi aksesuarlar, kablolar, kılıflar ve hami camlar, şarj adaptörleri, powerbank’ler, şarj kabloları üzere fonksiyonel eserleri bulunduran Mcdodo, ayrıyeten pek çok yenilikçi ve özel dizaynlı inovatif eseri de meraklılarıyla buluşturuyor.

Mcdodo eserleri; www.mcdodo.com.tr adresinin yanı sıra Hepsiburada, N11, Trendyol ve Gittigidiyor ve Gürgençler Mağazalarında tüketicilerle buluşuyor.

Mcdodo iPhone şeffaf kırılmaz cam fiyatı: 489.39TL

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir