"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Logitech’den Babaları ve Baba Adaylarını Gülümsetecek İkram Seçenekleri

Logitech’den Babaları ve Baba Adaylarını Gülümsetecek İkram Seçenekleri

gazetehaberi gazetehaberi -
35 0

Logitech, her vakit yol gösteren, destekleyen, motive eden babalar ve baba adayları için, onların hayatını kolaylaştıracak ve hayatlarına cümbüş katacak armağan seçenekleri sunuyor. Logitech’in geniş eser gamında, ofiste, meskendeki çalışma odasında ya da oyun karşısında verimli vakit geçirmek isteyen babaları gülümsetecek birçok armağan alternatifi yer alıyor. 

Sol el seçeneği de dahil olmak üzere farklı boyutları bulunan Signature M650 Kablosuz Mouse, daha şahsileştirilmiş, daha sessiz bir tecrübe sunuyor. Mouse, Signature K650 Klavye ile birlikte kullanıldığında, babaların gün uzunluğu konforlu çalışmasına  yardımcı oluyor.

K380 Multi-Device Bluetooth Klavye ve Pebble M350 Mouse, babaların çalışma masalarını minimal hale getirirken fonksiyonel bir seçenek oluyor.. Bu ikilinin grafit rengine alternatif bej ve uzay mavisi tonlarında farklı renk seçenekleri de bulunuyor. 

Aynı babalarda olduğu üzere, MX eserlerinde de hassasiyet, ustalık ve performans üçlüsü tek birı eserde bulunuyor. Parmak uçlarına nazaran tasarlanmış MX Keys & MX Keys Küçük, kolay taşınabilirlik ve her yerde çalışma imkanı sağlayan MX Anywhere 3, tüm yaratıcı projelerde yardımcı kablosuz MX Master 3S, yoğun iş takvimlerinin en büyük yardımcıları haline geliyor.

Lift Vertical Mouse, masa başında uzun saatler boyunca çalışan babaların elini daha doğal bir durumda tutarak gün uzunluğu konfor sağlıyor. Daha âlâ bir duruş, daha güzel bilek takviyesi ve daha az bilek bükülmesi sağlayan Kablosuz Ergonomik Klavye K860 ise konforu tamamlıyor.

BRIO 500 Web Kamerası & ZONE VIBE 100 Kulaklık ise ofis için gereğince profesyonel, meskenden yahut hibrit çalışan babalar için de hafif ve konforlu eserler ortasında yer alıyor.

Canlı renkleri basitçe tuş atamalarında görülen, ferdileştirme özelliğine sahip G203 LIGHTSYNC, hassas oyun sınıfı sensörüyle dinamik ve konfor ikilisini tek mouse üzerinde toplamak ve oyunu hissetmek isteyen babalar için yeterli bir alternatif olarak öne çıkıyor. Her düzeyden oyuncu için tasarlanan G213 Prodigy Oyuncu Klavyesi sıvı dökülmelerine karşı güçlü şık tasarımı ve beş farklı aydınlatma alanına sahip oyuncu babalara özel medya denetimleri sağlıyor. 

Bilek dayanağı ile mekanik tuşlara sahip ışıklandırmalı G513 Clicky Klavye ve  G305 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Mouse işlevsel özellikleriyle her türlü gereksinime süratli formda cevap verirken oyuncu babalara rekabette baht tanıyor. Hafifliği, tasarımı ve beyaz, mavi, lila ve siyah renk seçenekleri ile G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı ise yeni jenerasyon babalar için ülkü.

Logitech G PRO Serisi oyununu daha da ileriye taşımak isteyen  babalara ayrıcalıklı bir oyun tecrübesi sunuyor. Dünyanın sayılı espor profesyonellerinin geri bildirimleri dikkate alınaraktitizce tasarlanan, PRO X Wireless Oyuncu Kulaklığı ve PRO Wireless Oyuncu Mouse’u ve PRO X Klavye oyunu profesyonel oynamak isteyen babalara kesintisiz oyun tecrübesi sunuyor. Logitech G’nin PRO serisinde yer alan şimdiye kadarki en hafif, en süratli mouse’u, PRO X SUPERLIGHT babaların önündeki tüm manileri ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir