"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. LG OLED Tecrübe Alanı Kentpark’ta

LG OLED Tecrübe Alanı Kentpark’ta

gazetehaberi gazetehaberi -
45 0

LG Electronics (LG), 9-11 Haziran tarihleri ortasında, Kentpark AVM’de, Ankaralı teknoloji severlerle buluşuyor. Ziyaretçilere LG OLED evo teknolojisinin tanıtılacağı aktiflik, birbirinden heyecanlı küçük müsabakalara ve eğlenceli aktivitelere de mesken sahipliği yapacak. Küçük tenis kortu, LG OLED & Xbox Oyun İstasyonları, DMAX işbirliği ile Roland Garros yarı final ve final maçı gösterimleri renkli aktifliklerin bir modülü olacak. LG OLED tecrübe alanı ziyaretçileri, dünyanın birinci 97 inç OLED TV’sini de yakından inceleme bahtı yakalayacaklar.

Ankara Kentpark AVM’de sergilenecek eserler ortasında LG’nin yeni kullanıcı tecrübeleri sunmak üzerine tasarlanan Lifestyle ekran serisi LG OLED Flex ve LG Objet Collection Easel ve Posé modelleri de bulunuyor. LG OLED Flex, oyunun kurallarını değiştiren kişiselleştirilebilir ekran esnekliği, yeni jenerasyon LG OLED evo manzara kalitesi ve üstün oyun özellikleri ile oyunculara eşsiz bir tecrübe sunuyor.

LG OLED Flex’in ekranı, büsbütün düz ekrandan kavisliye dönüşebiliyor. Ekran kavis düzeyi mevcut iki ön ayardan birine süratli bir halde ayarlanabiliyor yahut 20 farklı düzeyde, yüzde beşlik artışlarla manuel olarak değiştirilebiliyor. LG OLED Objet Collection serisi Easel ve Posé ise dizaynla teknolojinin kusursuz ahengini gözler önüne seriyor. Ekranı mesken dekorasyonun bir kesimi haline getiren tarz sahibi seri, yerleşik stand formu ile dilediğiniz yere pozisyonlandırma imkanı sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir