"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. LG A9T Ultra, Mesken Paklığını Kolaylaştırıyor

LG A9T Ultra, Mesken Paklığını Kolaylaştırıyor

gazetehaberi gazetehaberi -
41 0

LG, 2023 model yeni süpürgesi LG A9T Ultra’yı satışa sundu. Yeni eser, süpürge kullananların en büyük sorunu olan, hatta vakit zaman uğraşması büyük bir eziyete dönen toz haznesini boşaltma işini tarihe gömüyor. Otomatik toz boşaltma sistemine sahip A9T Ultra, kenetleme istasyonuna her bağlandığında haznesini kendi kendine otomatik olarak boşaltıyor. Böylece kullanıcılar, hem vakitten tasarruf ediyor hem de toz temizleme zahmetinden kurtuluyor. Üstelik aygıt, LG KOMPRESSOR sistemi ile haznedeki tozları sıkıştırarak 2,4 kata kadar daha fazla hazne alanı sunuyor.

A9T Ultra, 3 adımlı filtreleme düzeneği ile ince tozları yakalayıp hapsederek sistemin pak çalışmasını sağlarken, UVC LED özelliği bakteri üremesini engellemek için torbanın içindeki üst toz katmanında faal hale gelerek konutların daha pak kalmasına yardımcı oluyor.

Şık tasarımı ile tıpkı anda depolama, şarj etme ve boşaltma işlevlerini yerine getirebilen LG A9T Ultra, ikili pil grubuyla 120 dakikaya kadar çalışma performansı sunuyor. Üstelik 2 pil, birebir anda şarj edebiliyor. Eser, konutta konumlandırılacağı alanın elverişliliğine nazaran ister sağ, ister sol tarafta depolanarak pratiklik sağlıyor.

Yüksek emiş gücüne sahip, tek bir parmak dokunuşu ile denetim edilebilen LG A9T Ultra, 5 adımlı filtreleme sistemi ile kusursuz bir paklık sağlıyor, filtre ve siklon sistemin çıkartılıp temizlenebilmesi ile ek rahatlık sağlıyor.

LG A9T Ultra, LG’nin Power Drive Mop’u ile, yüzeylerin hem süpürülmesine hem de silinmesine imkan tanıyor. Sert yüzeylerde toz ve kiri toplamak için dönen ikili motora ve paspas pedleri üzerindeki nem düzeyini en uygun hali ile koruyan otomatik su besleme sistemine sahip olan eserin üç kademeli su denetimi bulunuyor. 

Güvenilir ve Hijyenik Paklık Sertifikası (BAF) sahibi aygıt, LG ThinQ ile uzaktan da denetim edilebiliyor. Eserin teleskopik borusu kullanıcıların uzunluğuna nazaran uzatılıp kısaltılarak kullanım kolaylığı sağlıyor.

LG A9T Ultra, LG Brandshop mağazaları ve teknoloji perakende satış kanallarının fiziki ve online mağazalarında satışta.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir