"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Kingston, Üç Yıl Ortadan Sonra Computex 2023’te Yerini Aldı

Kingston, Üç Yıl Ortadan Sonra Computex 2023’te Yerini Aldı

gazetehaberi gazetehaberi -
36 0

Kingston Technology, İtopya sponsorluğuyla katıldığımız COMPUTEX Taipei aktifliğine üç yıl ortadan sonra büyük bir dönüş yaptı. “Kingston Seninle” ideolojisini sürdüren Kingston, dünyanın birinci “Kingston Future Hub” showroom’u ve “Kingston Starship No.35” konseptiyle herkesi geleceğe adım atmaya davet ediyor.

Kingston, COMPUTEX 2023’te Non-Binary DDR5 bellek, XS1000 Harici SSD, Endüstriyel SD kart, bilgi merkezi tahlilleri ve daha fazlasını içeren en yeni eserlerini sergiledi. Başkan bilgi depolama markası ve bölümün emniyetli iş ortağı olan Kingston’ın DataTraveler® microDuo™ 3C (DTDUO3CG3) USB şoförü, TAITRA (Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi) tarafından COMPUTEX 2023 resmi medya armağanı olarak seçildi.

Kingston APAC bölgesi Satış/Pazarlama ve İş Geliştirme Lider Yardımcısı Kevin Wu, şunları söyledi: “Kingston, 35 yılı aşkın bir müddettir 19 yıl üst üste üçüncü parti DRAM modüllerinin bir numaralı tedarikçisi olma durumunu korumak ve 2019’dan bu yana kanal SSD pazar hissesinde başkan olmak üzere birçok kıymetli kilometre taşını geride bıraktı. Bu, Kingston olarak müşterilerimizin daha fazlasını başarmasını sağlama konusundaki tutarlılığımızı gösteriyor. COMPUTEX’e dönmekten, ‘Kingston Seninle’ sloganıyla kullanıcıların hayatlarının farklı alanlarında başarılı olmalarına yardımcı olacak kapsamlı tahliller sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Kingston, “Kingston Future Hub” Showroom’unda sunduğu bellek ve bilgi depolama tahlilleriyle kullanıcıların ömürlerini nasıl zenginleştirdiğini sergiliyor. Showroom beş kısımdan oluşuyor:

  • Creator Gadgets: Kingston, bilgi depolama ve bilgi sürece dair performans taleplerinin giderek artmasıyla Kingston FURY bellek, Kingston SSD’ler ve iş istasyonu araçlarıyla donatılmış ferdî bir stüdyoyu sergiliyor. Kingston, bant genişliğinden ödün vermeden kullanıcıların ülkü bellek/çekirdek oranlarını karşılayan Non-Binary DDR5 belleği piyasaya sunuyor. Kapasite konusunda daha fazla esnekliğe sahip olan Non-Binary DDR5 modellerinin sistem maliyetlerini düşürebilecek uygun fiyatlı seçenekleri mevcut.
  • Enterprise Suite: Kingston, önde gelen sunucu üreticileri ve dünyanın en büyük data merkezleri tarafından inançla kullanılan kurumsal seviye SSD ve Server Premier DDR5 belleklerini bu alanda sergiliyor. Kingston, hizmet seviyesi mutabakatlarına ahenk sağlayacak gecikme ve IOPS tutarlılığına sahip eksiksiz Hizmet Kalitesi (QoS) ile karma kullanımlı iş yükleri için optimize edilmiş DC600M Enterprise SSD’yi piyasaya sundu. Ayrıyeten Kingston, şiddetli çalışma ortamlarında ağır yazma gerektiren işler için ülkü bir tahlil olan olan Endüstriyel SD Kartını da tanıttı.
  • Gamer Ecstasy: En yeni Kingston FURY Non-Binary DDR5 bellek eser serileri ve Kingston FURY Renegade SSD ile birlikte dünyanın en yeterli PC modlayıcıları tarafından yapılan özelleştirilmiş PC konfigürasyonları bu alanda sergileniyor. Yesyeni ısı dağıtıcı dizaynlarına sahip Kingston FURY DDR4 bellekler, oyuncuları üstün performans ile güçlendiriyor ve 18 RGB FURY CTRL™ aydınlatma efektine sahip DDR5 RGB eserleri de ayrıyeten sergileniyor.
  • Vlogger Essentials: Bu alanda Kingston’ın her vakit hareket halinde olan kuşak için sınıfının en düzgünü saklama çözümleri yer alıyor. Kingston, akıllı seyahat tecrübesini bir üst düzeye taşımak için uzun müddetli seyahat ortağı olarak, geniş kapsamlı global rota sistemine sahip Star Alliance üyesi olan EVA Air ile güçlerini birleştiriyor. İster iş, ister oyun, ister tutkuya dar projeler için olsun Kingston ve EVA Air, muteber eser ve hizmetleriyle seyahati kolaylaştırıyor. Kingston, kullanıcıların hareket halindeyken kıymetli evrakları ve anıları kaydetmelerine, paylaşmalarına ve aktarmalarına yardımcı olan, son derece kompakt form faktörüyle üstün taşınabilirlik sunan XS1000 Harici SSD’ye özel bir birinci bakışı da bu alanda sunuyor.
  • Smart Living: Kingston’ın Acer, ASUS, BBK Electronics, OPPO ve daha fazlası dahil olmak üzere önde gelen global markalar için gömülü tahlillerini içeriyor. Kingston’ın yerleşik bellek eserleri, akıllı mesken aygıtlarında, drone’larda, e-kitaplarda ve eğitim araçlarında bulunabiliyor ve her birinin varlığı “Kingston Seninle ” inancını daha da pekiştiriyor. Özcesi Kingston beklenmedik yerlerde de karşınıza çıkabiliyor.

Kingston, Mart ayında Kingston eserlerinin performansını vurgulayan sürükleyici bir uzay keşfinin canlandırıldığı “Kingston Starship No.35” tecrübe kamyonunu tanıtmıştı. Şimdiden 50 binden fazla şahsa ulaşan “Kingston Starship No.35”, COMPUTEX 2023 sırasında Taipei Nangang Stant Salonu’nda yerini alacak. İştirakçiler, nakit mükafatlar, Kingston eserleri ya da Taipei ile seçtikleri bir Asya destinasyonu ortasında gidiş-dönüş EVA Air Premium Economy bileti kazanma bahtına sahip olacaklar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir