"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. İlköğretim öğretmeninden karne günü LGBT propagandası

İlköğretim öğretmeninden karne günü LGBT propagandası

gazetehaberi gazetehaberi -
52 0

Skandal fotoğrafları kendi sosyal medya hesabından paylaşan öğretmen, okul yönetimi ve velilerin tepkisi üzerine paylaşımlarını sildi.

LGBT propagandası, milyonlarca öğrencinin karne ve tatil heyecanı yaşadığı eğitimin henüz ilk çağında bu sefer bir öğretmen eliyle gündem oldu.

LGBT PROPAGANDASI

Aile kurumunu hedef aldığı gizlenmeyen LGBT propagandası çocuk yaşta cinsiyet dejenerasyonunu normalleştirirken tüm dünyada LGBT faaliyetlerinden tedirgin olan aileler önlem alınması için uzman ve yetkilelere çağrıda bulunuyor.

LGBT taraftarları, çocukları hedef alan faaliyetlerini her meslek ve iş kolunda artık gizlemiyor.

Bunun son örneği İstanbul Silivri Kavaklı İlköğretim Okulu’nda yaşandı.

Okulda görevli Ahter Nur adlı sınıf öğretmeni karne dağıttığı küçük yaştaki öğrencileri sıraya dizerek, LGBT bayrağı koyduğu sınıfta “karne günü” fotoğrafı çektirdi.

TEPKİLER GELİNCE SİLDİ

Büyük tepki çeken fotoğrafları kendi sosyal medya hesabından da paylaşan Nur, okul müdürü ve velilerin tepkisi üzerine skandal paylaşımlarını kaldırdı.

YASAL SÜREÇ

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin yasal sürecin başlatıldığını duyurdu.
Tekin şunları yazdı;

“Bu tür kötü örnekler kocaman yürekli öğretmenlerimizi de rencide ediyor. MEB ailesinin hukukunu korumak birinci vazifemiz. İlgili kişi hakkında yasal süreci başlattık.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir