"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. HUAWEI’den Babalar Günü Armağan Önerisi: HUAWEI Watch Serisi

HUAWEI’den Babalar Günü Armağan Önerisi: HUAWEI Watch Serisi

gazetehaberi gazetehaberi -
48 0

Babalar Günü yaklaşırken, armağan seçenekleri de farklı bir kulvarda birbirleri ile yarışıyor. HUAWEI’nin bu özel gün için önerisi ise, her bir eser ailesi ödüllere layık gösterilmiş, şık ve geniş kullanım alanı sunan HUAWEI Watch Serisi akıllı saatler.

Yüzlerce spor ve aktiviteyi destekleyen ister dağa tırmanırken ister ekip elbise ile takılabilen, 24 saat kesintisiz sıhhat takibi yapabilen ve her birinde on binlerce şahsileştirme opsiyonları bulunan HUAWEI Watch akıllı saatleri, hiç elbet değerli babalarımız için kusursuz birer armağan alternatifi olacaklar.

HUAWEI WATCH 4 ve WATCH 4 Pro, amiral gemisi bir akıllı saatin ne olabileceğinin hudutlarını zorluyor. Yeni seri, en gelişmiş sıhhat idaresi özellikleri paketi ile birinci sınıf fütüristik estetik dizayna sahip. Bu akıllı saat ile kullanıcılar sıhhatlerini şık bir halde yönetebilir ve kendilerine ihtimamlı bir formda bakma konusunda daha proaktif olabilirler.

HUAWEI WATCH 4 Serisi’nde standart olarak bulunan TruSeen 5.0+ kalp atış suratı izleme özelliğine sahip tıbbi sınıf EKG ve 8 kanallı optik kalp atış suratı sensörü, aritmi, kalp ritmi ve nabız nizamı üzere kalp sıhhati göstergelerinin yanlışsız bir biçimde izlenmesini sağlıyor. Bu gelişmiş teknoloji, çeşitli sonuçların hassas EKG tahlilini sağlayarak kullanıcıları sistemsiz kalp atışı ve arteriyel sertlik üzere kalple ilgili kıymetli risklere karşı uyarıyor.

Watch 4 Siyah, 13.499 TL, Watch 4 Pro Kahverengi, 15.499 TL ve Watch 4 Pro Titanyum 18.499 TL fiyatla satışa sunulurken, HUAWEI Online Mağaza’ya özel Armağan Freebuds 5i, indirimli FreeBuds 5 ve indirimli Freebuds Pro 2, vade farksiz 3 taksit fırsatıyla tüketicilere sunuluyor.

HUAWEI WATCH Ultimate, ana akım akıllı saatlerde gibisi görülmemiş bir muvaffakiyet olan ses özellikleriyle donatılırken 100 metre dalış düzeyinde suya dayanıklılık özelliklerini destekleyerek akıllı saat sanayisinin suya dayanıklılık performansı standardını tekrar tanımlıyor. Suya güçlü 16 yapıya sahip patentli tasarımı, HUAWEI WATCH Ultimate’ın çok derin deniz basıncına dayanmasını sağlıyor. Saat, ISO 22810 suya dayanıklılık standardı ve EN13319 dalış ekipmanı standardı testlerinden muvaffakiyetle geçti ve 24 saat boyunca 110 metre derinliğe daldırılabilir.

HUAWEI WATCH Ultimate, Huawei’nin en profesyonel ve kapsamlı sıhhat idaresi paketini kullanıcılara sunuyor. Kullanıcıları sağlıklarıyla ilgilenmeleri için güçlendiren bu paket, gelişmiş CE MDR sertifikalı EKG tahlili, sistemsiz kalp atış suratı bildirimi, damar sertliği riski için yanlışsız tarama, tüm gün SpO2 izleme, tüm gece uyku takibi ve gerilim izleme özelliklerini içeriyor.

Watch Ultimate Keşif Şiyahı 15.999 TL, Watch Ultimate Okyanus Mavisi ise 18.999 TL fiyatla satışa sunuluyor. Huawei Online Mağaza’ya özel armağan Freebuds 5i (19 Haziran tarihine kadar geçerli), 700 TL indirim kuponu, indirimli FreeBuds 5 ve indirimli Freebuds Pro 2 de kampanya dahil oluyor.

Manyetik açılır kapak ve içerisinde kulaklık bulunduran dizayna sahip, bölümün birinci akıllı saati HUAWEI WATCH Buds, TWS kulaklıklar ve akıllı saatler ortasındaki sonları kaldıran, son derece entegre bir genel mimari ile tasarlandı.

Her iki akıllı aygıtın özelliklerini ve fonksiyonlarını bir ortaya getirerek TWS kulaklıkları ve akıllı saatleri şık bir giyilebilir aygıtta birleştiren HUAWEI WATCH Buds, günlük kullanım sırasında TWS kulaklıkların unutulması yahut kaybedilmesi sıkıntısını çözüyor ve kullanışlı ve hafif bir akıllı tecrübe sunuyor. HUAWEI akıllı giyilebilir aygıtların getirdiği imkanların bir öteki derinlemesine keşfi olan bu eser, kullanıcılara yeni bir akıllı tecrübe çağı sunuyor.

9.999 TL fiyatla satışa sunulan HUAWEI Watch Buds yanında HUAWEI Online Mağaza’ya özel Akıllı Tartı 3, Kayıp Kulaklık Dayanağı (19 Haziran tarihine kadar geçerli) ve 500 TL indirim kuponu armağan diliyor. Ayrıyeten birlikte alındığında FreeBuds SE ve FreeBuds 5 indirimli olarak sunuluyor.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro Titanyum, serinin evvelki kuşaklarına çağdaş bir dokunuş yapan, birinci sınıf bir dizayna sahip. HUAWEI WATCH GT 3 Pro Titanyum Modeli 1,43 inç AMOLED yüksek çözünürlüklü renkli ekran ile donatıldı. Eserin evvelki sürüme nazaran daha büyük olan 466 piksellik yüksek çözünürlüğe sahip daha büyük dairesel ekranı, artan netlik kalitesiyle tüm bilgilerin anında okunabilmesini sağlıyor. Eserin materyal kalitesinde de kıymetli değişimler kelam konusu. Güçlü ve hafif titanyum kasa, vakte dayanacak halde tasarlandı ve üç boyutlu bir görünüm için usta zanaatkarlar tarafından ayrıntılandırıldı. Saatin kristal alanı, neredeyse elmas kadar sert bir materyal olan safir camdan üretildi. Aygıtın art tarafında ise 60’tan fazla süreçten geçen yüksek teknoloji eseri zirkonyum seramik tozu kullanıldı. Eser, beden sıcaklığındaki en ufak değişiklikleri bile algılayabiliyor.

46mm Titanyum Kasa ve Titanyum Kayışlı versiyonu 7.999 TL (19 Hazirana kadar geçerli) fiyatla HUAWEI Online Mağaza’da satılan Watch GT3 Pro yanında Freebuds SE ve Uzatılmış Garanti (19 Hazirana kadar geçerli) ikram ediliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir