"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Huawei FreeBuds 5, IF Design Ödülü’nü Kazandı

Huawei FreeBuds 5, IF Design Ödülü’nü Kazandı

gazetehaberi gazetehaberi -
45 0

Huawei’nin fütüristik aerodinamik damla dizaynına sahip en gelişmiş kulaklıkları FreeBuds 5, tasarım dünyasının Oscar Mükafatları olarak gösterilen IF Design 2023 ödülünü kazandı. Ses eserleri kategorisinde ödül kazanan Huawei FreeBuds 5 için IF Design aşağıdaki yorumu yaptı:

“HUAWEI FreeBuds 5, konfor, gürültü azaltma ve dayanıklılık ortasında istikrarlı bir tecrübe yaratan bir TWS kulaklık. Yüksek çözünürlüklü ses kalitesi, uyarlanabilir gürültü azaltma ve 24 saat uzun dayanıklılık üzere kusursuz performanslara sahip. Ayrıyeten, hoparlörleri ana üniteye ve pili ana ünitenin altına dağıtarak iç yapı sistemini yeniledi. Büsbütün kavisli dizaynıyla, uzun kullanımdan sonra rahat bir kullanım tecrübesi sağlayabilir.”

IF Tasarım Mükafatı, fevkalâde tasarım muvaffakiyetlerini kutlayan ve memleketler arası alanda tanınan bir tasarım yarışıdır. Almanya merkezli IF International Forum Design GmbH tarafından her yıl düzenlenmektedir. Ödül, eser tasarımı, irtibat tasarımı, ambalaj tasarımı, mimari ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli disiplinlerde inanılmaz tasarım çalışmalarını onurlandırmayı ve teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Damlacık biçimindeki tasarım, kulaklıklar ile kulaklar ortasında daha geniş bir temas alanı sağlayarak gerginliği azaltıp nefes alabilen bir kullanım tecrübesi sunuyor. Yay formundaki gövde, bir kulaklığa dokunulduğunda basıncın eşit olarak dağıtılmasını sağlayarak etkileşimlerin çevik ve zahmetsiz olmasını sağlıyor. FreeBuds 5, yenilikçi başka hoparlör, pil modülü ve denetim devre kartı mimarisi sayesinde güçlü akustik performansa da sahip. Her bileşen birbirinden bağımsız çalıştığından, şarj suratı ve ses performansı çok daha uygun sonuçlar veriyor. FreeBuds 5’in iki rengi mevcut: Seramik Beyazı ve Buz Grisi. Kulaklıkların şarj kutusu, çarpıcı mat parlaklığı ve dikkat alımlı bir çarçabuk açılıp kapanan dokulu yüzeyi ile etkileyici bir tasarım sunuyor.

Olağanüstü bir TWS kulaklık olan Huawei FreeBuds 5, 30 saatlik kesintisiz çalma özelliğine sahip güçlü bataryası ve sesi bozmayan kalitesiyle hangi akıllı telefonu kullanıyor olursanız olun her özelliğiyle sıkıntısız çalışıyor. FreeBuds 5, tüm akıllı telefonlara basitçe bağlanarak en güzel ses tecrübesini sağlıyor. Sırf Huawei HarmonyOS yahut EMUI değil, iOS, Android ve tüm masaüstü işletim sistemleriyle de uyumlu.

HUAWEI FreeBuds 5, Seramik Beyazı ve Buz Grisi renk seçenekleriyle, HUAWEI Online Mağaza’sında 2.999 TL üzerinden satışa sunuluyor. Vade farksız 3 taksit fırsatı, akıllı telefon, akıllı saat, tablet ve dizüstü bilgisayar kategorilerindeki seçili eserlerle birlikte alımda 300 TL ekstra indirim fırsatıyla kullanıcılarıyla buluşuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir