"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Hideo Kojima Belgeseli, Death Stranding’in Perde Gerisine Götürecek

Hideo Kojima Belgeseli, Death Stranding’in Perde Gerisine Götürecek

gazetehaberi gazetehaberi -
45 0

Dünyanın en çok övgü alan görüntü oyunu tasarımcılarından biri olan Hideo Kojima hakkında bir belgesel yolda. Yayınlanan bir fragman, Hideo Kojima: Connecting Worlds’ü izlemeyi planlayanları nelerin beklediğine dair birinci bakışı sunuyor.

Kojima, Twitter’da sinemanın Death Stranding’in geliştirilme sürecine perde gerisinden bir bakış sunacağını ve sinemanın “bağımsız stüdyomuzun birinci günlerinden kareler, çocukluğumdan anılar ve yaratıcı yolculuğum” hakkında olacağını yazdı. Fragman tüm bunları özetlerken sinemanın Kojima ve çalışmalarının bir kutlaması olduğunu gösteriyor. Geoff Keighley, Guillermo del Toro, Norman Reedus ve George Miller üzere dostları, iş arkadaşları ve hayranları Kojima’dan ve onun referanslarından bahsederken gösteriliyor.

Kojima’nın kendi bölümünde bir öncü olduğu inkar edilemez. Son birkaç on yılın en unutulmaz ve yaratıcı oyunlarından kimilerinin gerisindeki büyüleyici adam olması onu bir belgesel için güzel bir seçenek yapıyor.

PlayStation Studios ve Kojima Productions, şimdi vizyon tarihi muhakkak olmayan Hideo Kojima: Connecting Worlds’ün imaline yardımcı oldu. Sinemanın prömiyeri 17 Haziran’da Tribeca Festivali’nde yapılacak ve Kojima da bir soru-cevap aktifliği için şenlikte olacak.

Son olarak Summer Game Fest sırasında Death Stranding 2 hakkında daha fazla bilgi edinebileceğimizi belirtelim.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir