"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Hayatta Kalma Oyunu Undawn Yayınlandı

Hayatta Kalma Oyunu Undawn Yayınlandı

gazetehaberi gazetehaberi -
41 0

Bugün, küresel bir kitleye yüksek kaliteli oyunlar sunmaya adanmış bir oyun markası olan Level Infinite ile dünyanın en başarılı ve yenilikçi oyun geliştiricilerinden LightSpeed Studios, herkesi Undawn‘da hayatta kalmaya davet ediyor. Büsbütün Türkçe ve oynaması fiyatsız bu hayatta kalma RYO’su (Rol Yapma Oyunu), şimdi iOS ve Android cihazlarda, ayrıca Steam ve resmi internet sitesi üzerinden PC’de oyuncularla buluşuyor.

Undawn‘da oyuncular, zombilerin istila ettiği bir dünyada hayatta kalan başkalarıyla birlikte hareket etmek zorunda. PvP ve PvE deneyimlerini bir ortaya getiren oyunda, oyuncular kıyamet sonrası çorak topraklarda hem zombi sürülerinin hem de düşman kümelerin ataklarını savuşturarak hayatta kalma çabası verecek. Unreal Engine kullanılarak geliştirilen Undawn, felaketzedeleri farklı arazi ve ekosistemlerle dolu devasa ve sürükleyici bir kainata taşıyor. Oyuncular, 1.000’den fazla mobilya, eşya ve yapı çeşidi içeren kapsamlı bir hür inşa sistemi kullanarak konutlarını inşa edecek ve daima birlikte yeni bir medeniyet kuracaklar.

Undawn ile takım, hayatta kalma çeşidini yine tanımlayacak bir açık dünya RYO’su geliştirmek üzere tezli bir vazife üstlendi,” diyor Level Infinite Pazarlama Yöneticisi Anthony Crouts. “Oyuncuların hayata geçen bu vizyonu deneyimlemeleri ve devasa kıyamet sonrası bu maceraya kendilerini nitekim kaptırmaları için sabırsızlanıyoruz.”

Atıldıkları bu nefes kesen macerada oyuncular ünlü yıldız Will Smith tarafından canlandırılan efsanevi felaketzede Trey Jones ile karşılaşacak. Trey, küresel bir felaketten dört yıl sonra, hayatta kalan başka insanlara dünyada yollarını bulmalarına yardımcı olmak için bir rehber vazifesi görecek. Zombilere karşı ayakta kalmaya çalışan felaketzedeler, her biri kendi kurallarına sahip olan farklı kümeler hâlinde yaşayacak. Oyuncular, ünlü Kuzgunlar Sığınağı’nın birer üyesi olarak Palyaçolar, Kartallar, Baykuşlar ve Yağmacılar üzere şiddetli takımlarla bölgeleri için karşı karşıya gelecek ve güneş doğana dek en karanlık gecelerden kimilerini birlikte atlatacaklar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir