"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Gotik Canavar Oyunu “South of Midnight” Duyuruldu

Gotik Canavar Oyunu “South of Midnight” Duyuruldu

gazetehaberi gazetehaberi -
34 0

Compulsion Games, büyü, canavarlar ve blues çalan dev iskeletlerden oluşan özgün bir dünyada geçen üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu South of Midnight isimli yeni bir projeyle geri döndü. Oyunun birinci fragmanı, karanlık bir rıhtımda ölümsüz bir hayaletle muahedeye çalışan Hazel isimli genç bir bayan olan kahramanı tanıtan sinematik bir kesit sunuyor. Hazel bir canavarı avlıyor ve parlak büyüler kullanabiliyor.

South of Midnight Xbox Series X/S ve bilgisayarlar için geliştiriliyor ve lansman gününde Game Pass’e de gelecek. Compulsion Games, We Happy Few ve Contrast’ın gerisindeki Kanadalı stüdyo ve 2018 yılında Xbox tarafından satın alınmıştı.

South of Midnight, Amerika Birleşik Devletleri’nin güneyindeki kurgusal bir kasabada geçiyor ve büyülü gerçekçilikle bezenmiş.

Hazel’in uyguladığı büyünün ismi Weaving ve oyunun ana mekaniğini temsil ediyor, savaşmak ve dünya çapında seyahat etmek için kullanılıyor. Hazel; küçük, kurgusal Prospero kasabasından bir “koruyucu” ve onun vazifesi yalnızca Güney’deki doğaüstü yaratıkları avlamak değil, birebir vakitte canavarların gelmesine müsaade veren gerçeklikteki yırtıkları onarmak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir