"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Gelişmiş Taşınabilir Telefoto Kameralı Telefon: HUAWEI P60 Pro

Gelişmiş Taşınabilir Telefoto Kameralı Telefon: HUAWEI P60 Pro

gazetehaberi gazetehaberi -
48 0

Bir fotoğrafın birtakım kısımlarının ışık eksikliği nedeniyle karanlıkta kalması ve anılarınızı yanılgılı biçimde yansıtması her vakit hudut bozucudur. Huawei, fotoğraflardaki karanlığı dağıtmak için en yeni HUAWEI P60 Pro’ya Ultra Aydınlatmalı Telefoto Kamerayı ekledi.   Yine tasarlanan optik yol ile artık kesimdeki en yüksek ışık alımına sahip akıllı telefon kamerası olarak öne çıkıyor: Ultra Aydınlatma Telefoto Kamera, Çoklu Lens Kümeleri ile %178 daha fazla ışık sağlayan f2.1 geniş diyafram açıklığına sahip.

Akıllı telefonun ince boyutunu koruyan birden fazla akıllı telefon telefoto kamerası, daha küçük ışığa hassas sensörler ve diyafram boyutu manasına gelebilir ve bu da karanlık bir ortamda yetersiz aydınlatma nedeniyle bulanık fotoğraflara neden olabilir. HUAWEI P60 Pro, kameranın ışık alımında ihtilal yaratmak için RYYB SuperSensing sensörüyle birlikte çalışan Ultra Aydınlatma Lens Kümesini oluşturmak için optik görüntüleme yolunu tekrar tasarladı. Telefoto kamera sisteminde yer alan 3 eksenli hareket marifet olan sensör ile uzun aralıklı çekimlerde yüzde 58 oranında titreşim giderme mahareti de P60 Pro ile sizleri bekliyor.

Artık kullanıcılar, yetersiz aydınlatılmış iç yerlerde yahut geceleri fotoğraf çekerken, Yüksek Dinamik Aralıklı (HDR) fotoğraflarda istedikleri tüm görünümleri çekmek için farklı filtrelerle uğraşmak yahut ekstra ekipman eklemek zorunda değiller. Hiçbir ayrıntıyı kaybetmeden yahut kamera ayarlarının yapılmasını beklemek zorunda kalmadan anı yakalamak için anında kamerayı doğrultup çekim yapabilirler.

Ultra Aydınlatma Kamerası birebir vakitte şaşırtan bir formda makro fotoğrafçılık kamerası olarak da kullanılabiliyor. Ek bir Uzun Hareketli Kaydırmalı Yakınlaştırma Lens Kümesi setiyle birlikte tasarlanan bu eser, odaklama arasının esnek formda denetim edilmesini sağlıyor. Bu da telefoto kameranın uzun uzaklıklı çekimlerden yakınlaştırılmış makro çekimlere kadar net görüntüleme yapabildiği manasına geliyor.

HUAWEI P60 serisi ayrıyeten, lensin dinamik hareketi yerine sensörün karşı dinamik hareketini kullanan kesimin birinci Telefoto Anti-Shake Sensör Rotasyonunu da sunuyor. 3 eksende hareket eden bu sensör ile telefoto çekimler çok daha başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

HUAWEI P60 serisinde, sarsıntı önleyici sensör nedeniyle optik ara daha kısadır ve istikrarsız yahut titreyen ellerden kaynaklanan nahoş tesirleri ortadan kaldırır. Birebir kusur doğruluğu altında, optik imaj sabitleme performansı büyük ölçüde güzelleştirilmiştir. Fotoğrafın merkezinden dört köşesine kadar sarsıntı tedbire tutarlılığı %58 oranında artar.

Yeni Muhteşem Ay Sahnesi, kullanıcılara ayı yesyeni bir ışık altında fotoğraflamak için yeni bir yaratıcı araç sunuyor. Çok yakınlaştırılmış bulanık ay fotoğraflarının çekildiği günler geride kaldı – Üstün Ay Çekimi, gece gökyüzünün daha âlâ ve daha net çekimlerini üretmek için ayın detaylarını geliştirmek üzere yapay zeka kullanıyor. Gelişmiş odaklama modu ve HDR efektleri ile akıllı telefon kamerası, bulunduğunuz yerden ayın hakikat ve güçlü ayrıntılı bir imajını yakalayabilir.

Gece fotoğrafçılığını seven kullanıcılar bu özelliği deneyebilir ve ayı dramatik kent siluetleri yahut orman siluetleri üzere doğal görünümlerin yanına yerleştirebilir. Tabiat ve görüntü meraklıları artık geçmişte yaşadıkları kalitesiz gece fotoğraflarından çekinmeden akıllı telefon kameralarını gece fotoğraf çekimine çıkarabilirler.

HUAWEI P60 Pro Rokoko İnci ve siyah versiyonları 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip, 39.999 TL HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuluyor. Huawei akıllı telefonun yanında, 2.999 TL kıymetindeki FreeBuds 5 ikram ediliyor. Lansmana özel 500 TL sepet indirimi uygulanan modelde ayrıyeten 1.000 TL’lik daha indirim kuponu tanımlandı. HUAWEI Online Mağaza üzerinden kullanılabilecek indirim kodu: AP60PRO1000HW.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir