"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Galvanick, Endüstriyel XDR Teknolojisi için 10 Milyon Dolar Topladı

Galvanick, Endüstriyel XDR Teknolojisi için 10 Milyon Dolar Topladı

gazetehaberi gazetehaberi -
40 0

Endüstriyel altyapı için Genişletilmiş Algılama ve Cevap (XDR) platformu üzerinde çalışan erken etap teşebbüsü olan Galvanick, 10 milyon dolarlık risk sermayesi finansmanı elde etti.

ABD hükümeti ve Amazon’dan siber güvenlik uzmanları tarafından kurulan Los Angeles şirketi, başlangıç evresindeki finansmanın MaC Venture Capital, Founders Fund, Village Küresel ve Countdown Capital dahil olmak üzere çok sayıda yatırım firmasından geldiğini söyledi.

Galvanick, finansmanı bilhassa kritik altyapı dağıtımlarına yönelik çağdaş bir tespit ve müdahale platformu oluşturmak üzere mühendislik takımını genişletmek için kullanacak.

Şirket, kurucu grubunun ICS alanındaki siber güvenlik yeteneği eksikliğini ve farklı endüstriyel data akışlarını gerçek vakitli olarak tahlil etmeye yarayan araç eksikliğini gidermek için sanayiye has bir güvenlik platformu üzerinde çalışmaya karar verdiğini söyledi.

Galvanick, birinci eserinin endüstriyel varlıklardan ve ortamlardan bilgi toplayabildiğini ve bu bilgileri makûs niyetli tehdit belirtileri için daima olarak izleyebildiğini söyledi.

Şirket, “Hem operasyon hem de BT/güvenlik gruplarının olağan ve makûs niyetli davranışlar ortasındaki farkı ve bağlamı süratli bir formda anlamalarını sağlayacağız” dedi.

Galvanick birebir vakitte mühendislik grubunun Amazon, Google, Uber ve Bechtel’den geldiğini ve endüstriyel sistemleri siber ataklara karşı teminat altına alma konusunda tecrübeye sahip olduğunu belirtti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir