"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Fonri’den Akıllı Ömür ve Güvenlik Tahlilleri

Fonri’den Akıllı Ömür ve Güvenlik Tahlilleri

gazetehaberi gazetehaberi -
37 0

Akıllı ömür tahlilleri portföyüyle tüketicilerin hayatını daha sürdürülebilir, verimli, konforlu ve inançlı hale getiren Fonri, bayram tatili kapsamında çocuklarıyla meskende vakit geçirmeyi planlayan aileler için güvenliği ön planda tutarken, ailelerin çocuklarına daha fazla vakit ayırabilmelerine de imkân sağlıyor.

İç siren nem ölçer, akıllı ampul, akıllı priz ve kapı-pencere sensöründen oluşan Bebek ve Çocuk Akıllı Güvenlik Paketi’ne yahut bu eserlerden rastgele birine sahip olmak isteyen aileler, çağdaş teknolojinin getirdiği rahatlıkla birlikte tüm aygıtları yalnızca tek uygulamadan, bulundukları her yerden inançla denetim edebilecekler.

Fonri İç Siren Nem Ölçer, meskenlerdeki nem ve sıcaklık kıymetlerini ölçüyor. Konut ortamındaki nemi ve sıcaklığı optimize ederek, çocukların daha kaliteli havanın bulunduğu bir ortamda uyumalarını sağlıyor. Bu pahalar, belirleyeceğiniz derecenin altına düşer yahut üzerine çıkarsa anlık bildirim veriyor. Bilhassa yaz aylarında artan sıcaklıklar nedeniyle uyku kalitesi düşen çocuğun odasının hava kalitesini bu halde ayarlarken, oyunlarının daha keyifli olmasını da sağlıyor.

Fonri Akıllı Ampul, konuttaki ışıklandırmayı denetim etmek için tasarlandı. Uygulama üzerinden ışık rengini ve parlaklığını ayarlamak mümkün. Bu sayede çocuklar için bilhassa oyun vakitlerinde farklı renkleri seçerek eğlenceli bir atmosfer oluşturulması hedeflenmiş. Ayrıyeten, çocuklarla sinema izleme üzere aktivitelerde ışık rengini değiştirerek de ortama uygun bir atmosfer oluşturuluyor. Çocuğunuz uyurken ışığı kapatmak yerine kısarak yahut tonunu değiştirerek de gerekli ayarlamaları yapabiliyorsunuz.

Fonri Akıllı Priz, konuttaki elektronik aygıtları denetim etmek için tasarlandı. Uygulama üzerinden zamanlama ayarlamak, uzaktan açıp kapamak üzere özellikleri barındırıyor. Bu sayede konuttaki güç tüketimi denetim edilerek tasarruf sağlanıyor. Ayrıyeten, prizler için zamanlama ayarı yapılarak, çocukların güvenliğinin sağlanması ismine uygulama üzerinden aygıtların açılıp kapanmaları programlanabiliyor.

Fonri Kapı-Pencere Sensörü, konuttaki giriş çıkışları denetim etmek için tasarlandı. Uygulama üzerinden gelen anlık bilgiyle hareketleri takip ederek, güvenlik tedbirleri alınabiliyor. Çocukların erişimine müsaade verilmeyen bölgelerde (dolap, çekmece, ecza dolabı gibi) kullanılarak ailelerin güvenliğini sağlıyor. Ayrıyeten, açılıp kapanma üzere hareketler de uygulama geçmişi üzerinden takip edilebiliyor.

Akıllı Alarmlar, Akıllı Sensör, Akıllı Dedektörler, Akıllı Kameralar, Kapı Zili, Kapı Kilitleri, Akıllı Yaşam/Konfor Eserleri ve Akıllı Elektrik Eserleri olarak 5 başka kategoride hizmet sunan Fonri’de gaz dedektöründen akıllı ışık anahtara, akıllı duvar prizlerinden akıllı alarmlara, akıllı evcil hayvan mama kabından panik butonuna kadar 300’ün üzerinde eser seçeneği yer alıyor. Ayrıyeten farklı kurgular oluşturarak tüketicilerin gereksinimlerine yanıt olabilecek sayısız tahlil sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir