"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. F1 23’ün Işın İzleme ve Başka Özellikleri Ayrıntılandırıldı

F1 23’ün Işın İzleme ve Başka Özellikleri Ayrıntılandırıldı

gazetehaberi gazetehaberi -
37 0

Salıdan itibaren EA Sports F1 23 için ön sipariş veren oyuncular PC sürümünü ön yükleyebilecekler. Şirket ayrıyeten oyunculara PC ayarları ekranını ve PC’ye mahsus öbür özellikleri içeren bir bakış sundu.

F1 23 grafik menüsünde ışıklandırma kalitesi, post-processing, gölgeler, parçacıklar, kalabalıklar, aynalar, hava durumu efektleri, tabanlar, ağaçlar ve otomobillerle kasklar üzerindeki yansımalar için ayarlar bulunuyor. Oyunu oynamak için en az bir Nvidia GeForce GTX 1050 Ti yahut AMD RX 470 gerekiyor lakin EA ışın izlemesiz (Ray Tracing) en yüksek grafik doğruluğu ve efektleri isteyenler için bir en az GTX 1660 Ti yahut RX 590 öneriyor.


EA F1 23 Bilgisayara Özel Grafik Ayarları

Oyuncular yüksek çözünürlüklü ekran manzaralarını ve görüntüleri düz panel olarak yahut SG (VR) oyuncuları 360 derece dışa transfer moduyla dışa aktarabilecekler. Ayrıyeten Steam Atölyesi aracılığıyla özel yarış kurulumlarını paylaşma ve indirme özelliği geri dönüyor. EA’in kısa bir mühlet evvel F1 23’ün Spotify üzerinden erişilebilen ve Swedish House Mafia, Skrillex, Tiësto, The Chemical Breathers ve başkalarının müziklerini içeren müzik listesini yayınladı.

Oyunun çıkışında Şangay Memleketler arası Pisti, Portekiz’deki Portimão, Fransa’daki Circuit Paul Ricard, Las Vegas Strip Pisti, Katar’daki Lusail Memleketler arası Pisti ve daha fazlası dahil olmak üzere 26 pist olacak. Bu yılki oyunda F1 22’nin sinematik tek oyunculu öykü modu Breaking Point’in devamı da yer alacak.

EA Sports F1 23’ü oynamak için erken sipariş verdiyseniz 13 Haziran’ı, şayet erken sipariş vermediyseniz 16 Haziran’ı bekleyin.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir