"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

 1. Anasayfa
 2. »
 3. TEKNOLOJİ
 4. »
 5. F1 23, DLSS Dayanağı Kazanıyor

F1 23, DLSS Dayanağı Kazanıyor

gazetehaberi gazetehaberi -
34 0

GeForce RTX ekosistemi, 300’den fazla DLSS, 70’ten fazla Reflex takviyeli oyunuyla büyümeye devam ediyor. F1 23, 16 Haziran tarihinde piyasaya çıkıyor ve GeForce RTX oyuncuları NVIDIA DLSS teknolojisiyle yüksek performansın tadını çıkarırken, NVIDIA Reflex ile minimuma indirilmiş gecikme müddeti elde edebilecek.

Aynı vakitte Ratchet&Clank: Rift Apart 26 Temmuz’da NVIDIA Reflex ve DLSS 3 dayanağıyla piyasa çıkmaya hazırlanıyor. Ayrıca Daydream: Forgotten SorrowLayers of Fear ve Strayed Lights üzere oyunlara DLSS 2 performans güzelleştirmesi geliyor.

16 Haziran tarihinde, dünyanın dört bir tarafındaki hayranları, 2023 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın resmi oyunu EA SPORTS F1 23’te dünyanın en uygun yarışçılarına karşı yarışmak için pistte yerlerini alacak.

Masaüstü bilgisayara sahip GeForce RTX kullanıcıları, NVIDIA DLSS 2 sayesinde oyun çıktığı üzere düzgünleştirilmiş kare suratından faydalanabilecek. Tıpkı vakitte oyun çıktıktan sonra gelecek olan bir güncellemeyle NVIDIA DLSS 3 takviyesini de alacak.

Tüm GeForce RTX oyuncuları, GeForce RTX ekran kartlarının ışın izlemeye adanmış çekirdekleri sayesinde, ışın izleme yansımalarını, gölgeleri ve ortam aydınlatmalarını aktive ederken mümkün olan en yüksek kare suratından faydalanabilecek.  GeForce GTX 900 Serisi ve daha yeni ekran kartlarına sahip oyuncular, NVIDIA Reflex ile F1Ⓡ 23’ün yarışını daha hassas hale getirebilecek.

Yarışçılar, artık direksiyon başına geçme vakti!

DLSS sürat kesmeden büyümeye devam ediyor. Aşağıda yeni çıkacak DLSS oyunlarını görebilirsiniz:

 • Strayed Lights  (DLSS 2 dayanağıyla çıktı)
 • Daydream: Forgotten Sorrow (14 Haziran’da DLSS 2 ve ışın izleme takviyesiyle çıkacak)
 • Layers of Fear (15 Haziran’da DLSS 2 ve ışın izleme takviyesiyle çıkacak)
 • Ratchet & Clank: Rift Apart (26 Temmuz’da DLSS 3, DLAA, Reflex ve Işın İzleme takviyesiyle çıkacak)
 • Party Animals (20 Eylül’de DLSS 2 ve Reflex dayanağıyla çıkacak)
 • Witchfire  (20 Eylül’de DLSS 3 ve Reflex takviyesiyle çıkacak)
 • Cyberpunk 2077: Phantom Liberty (26 Eylül’de ışın izleme ve DLSS 3 takviyesiyle çıkacak) Warhaven (sonbaharda DLSS 3 takviyesiyle çıkacak)

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir