"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. EKONOMİ
  4. »
  5. D’S Damat’tan Babalar Günü’ne özel kampanya

D’S Damat’tan Babalar Günü’ne özel kampanya

gazetehaberi gazetehaberi -
48 0

D’S Damat, 2023 yaz sezonuna ait arzu edilen hediye seçeneklerini indirim kampanyasıyla Babalar Günü için sunuyor.

D’S Damat açıklamasına göre, ‘D’S’le bu yaz Değer Sana’ mottosuyla oluşturulan 2023 y yaz sezonuna ait arzu edilen hediye seçeneklerinde babalar için uygun parçalar bulunuyor.

D’S damat, Babalar Günü’ne özel kampanyası ile müşterilerini ayrıcalıklı hissettiriyor. D’S damat mağazalarından Babalar Günü’ne özel yapılan her 3 bin TL ve üzeri alışverişlerde, farklı notalara sahip, güçlü esansları ile fark oluşturan D’S damat parfüm hediye ediliyor.

Ayrıca çevrim içi alışverişe özel yüzde 30 indirim avantajına www.dsdamat.com internet sitesi ve D’S damat uygulamasından erişebiliyor.

– Babalar için ‘sihirli’ dokunuşlar

Açıklamaya göre, her yöne esneyen, vücutla uyumlu kalıbıyla maksimum seviyede hareket kabiliyeti sağlayan pantolonlar, rüzgarlı yaz akşamları için hafif şişme yelekler ya da çoklu renk seçenekleriyle jean’ler, her daim kendini genç hisseden babalar için hazırlandı.

Her ortamda gösterişli ve stil sahibi duruşuyla farkını ortaya koyan babalar için ceketle kombinlenen rahat ve havalı tişörtler, özel tasarım kutularla süslenen kravat, mendil ve kol düğmesinden oluşan aksesuar setleri ve çok daha fazlası ile canlı ve parlak renklerden, bej ve haki gibi zamansız tonlar eşliğinde farklı model ve kalıp seçenekleriyle tüm babaların gardıropları için ihtiyaç duyduğu şıklık ve konfor, D’S damat mağazalarında müşterileri bekliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir