"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Diablo IV ve Ratchet & Clank: Rift Apart DLSS 3 Takviyesiyle Geliyor

Diablo IV ve Ratchet & Clank: Rift Apart DLSS 3 Takviyesiyle Geliyor

gazetehaberi gazetehaberi -
52 0

NVIDIA’nın ihtilal niteliğindeki teknolojisi DLSS, desteklediği 300’den fazla oyunla gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bu hafta Tower of Fantasy DLSS 3 sürümüne güncellendi ve Sony, DLSS 3, ışın izleme, Reflex ve DLAA destekli Ratchet & Clank: Rift Apart’ın 26 Temmuz tarihinde çıkacağını duyurdu, ayrıca Diablo IV de bu hafta tüm dünyada çıkışını yapacak.

Bunların yanı sıra, Wild Hearts, Wo Long: Fallen Dynasty, Alone In The Dark Prologue gibi oyunlar artık DLSS 2 tarafından destekleniyor (çıktığında Alone In The Dark’ın tam sürümü de desteklenecek). Böylelikle, GeForce RTX sahipleri oynadıkları oyunlarda muazzam bir peformans ve manzara kalitesine ulaşabilecek.

Diablo Serisi ve NVIDIA birbirleri için yaratıldı. NVIDIA DLSS 3, NVIDIA DLSS 2, NVIDIA DLAA ve NVIDIA Reflex takviyeleri sayesinde siz de GeForce RTX ekran kartlarını kullanarak Diablo IV’de azamî oyun tecrübesini yaşayabilirsiniz. Ayrıyeten GeForce RTX kullanan oyuncular, oyuna gelecek ışın izleme efektlerinde mümkün olan en süratli kare suratı elde edilebiliyor

Ratchet & Clank serisi geçtiğimiz günlerde 20. yıl dönümünü kutladı. 26 Temmuz tarihinde PC oyuncuları, eleştirmenlerce beğenilen Ratchet & Clank: Rift Apart’ın PC sürümü ile birinci kere serinin aksiyonunu ve mizahını deneyimleyebilecek.

Nixxes, Sony Interactive Entertainment’ın başka oyunlarını PC’ye başarılı bir formda taşımalarından elde ettikleri tecrübesi kullanarak Ratchet & Clank: Rift Apart’ı teknoloji açısından harika bir tecrübe haline getiriyor ve PC oyuncularına sistemlerinin tüm gücünden yararlanan muazzam bir deneyim sunuyor. Bu teknolojiler ortasında DLSS 3, DLSS 2, DLAA, Reflex ve ışın izleme bulunuyor.

Çıkan ve çıkması beklenen yeni DLSS oyunlarıyla gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Oyunlardan kimileri şöyle:

  • Tower of Fantasy (DLSS 3 takviyesiyle çıkmış durumda)
  • Alone in the Dark (25 Ekim’de DLSS takviyesiyle çıkacak. Alone in the Dark Prologue demosu çıkmış durumda)
  • WILD HEARTS (DLSS 2 takviyesiyle çıkmış durumda)
  • Wo Long: Fallen Dynasty (DLSS 2 dayanağıyla çıkmış durumda)
  • The Elder Scrolls OnlineNecrom expansion (DLSS 2 ve DLAA dayanağıyla çıkmış durumda)

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir