"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Corsair Darkstar Wireless Oyun Faresi Tanıtıldı

Corsair Darkstar Wireless Oyun Faresi Tanıtıldı

gazetehaberi gazetehaberi -
49 0

Corsair, yüksek performanslı oyun fareleri yelpazesine Darkstar Wireless isimli yeni eser ekledi. Kablosuz fare, oyun farelerinin tasarlanma biçimini yine tanımlıyor ve oyunlardaki hücumların gerçekleştirilmesini kolaylaştıran eşsiz bir yan düğme yapılandırmasına sahip.

15 programlanabilir düğmeyle DARKSTAR, merkezi dokulu bir kavrama etrafına yarım düzine düğme yerleştiren yan küme de dahil olmak üzere tüm büyülerinizi ve hareketlerinizi basitçe erişebileceğiniz bir yere koyuyor.

Darkstar, sürat yahut hassaslıktan ödün vermeden istediğiniz biçimde oynamanıza müsaade veren kablosuz ilişki seçeneklerine sahip. 1ms’nin altında SLIPTREAM WIRELESS üzerinden 2.000Hz hiper yoklama tecrübesini sunan farede Bluetooth ile farklı aygıtlara da bağlanmanız mümkün. Darkstar’ın uzun ömürlü pili sizi bir seferde 80 saate kadar oyunda tutabiliyor ve USB ile şarj esnasında kullanıma da müsaade veriyor.

Farenin Corsair Marksman 26.000 DPI optik sensörü, her hareketi yüksek hassasiyetle izliyor. Darkstar, tümü anlık optik anahtarlarda kayıtlı olan, bir milisaniye gecikme olmadan süratli bir halde arka arda tıklamanıza imkan tanıyan yaylı Corsair QuickStrike düğmeleriyle donanmış olarak geliyor.

Yeniden tasarlanan Corsair iCue 5.0 ile farenizin RGB aydınlatma efektlerini kişiselleştirebilir, DPI ayarlayabilir, makrolar atayabilir ve sensörün yüzey kalibrasyonunu yapabilirsiniz. Nerede oynarsanız oynayın rahat erişim için ayarlarınızı 5 yerleşik profile kaydetmeniz de mümkün.

Corsair Darkstar Wireless Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yurtdışında satışları başlayan Darkstar Wireless, 169.99 dolar fiyat etiketi taşıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir