"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Capture One iPhone Sürümü Çıktı

Capture One iPhone Sürümü Çıktı

gazetehaberi gazetehaberi -
48 0

Capture One, kendi ismini taşıyan fotoğrafçılık uygulamasını artık de iPhone akıllı telefonlara getirdi. Uygulama ile fotoğrafçılar kameralarını telefonlarına bağlayabilecek ve direkt uygulamaya fotoğraf çekebilecek. Şirket, Capture One’ın Canon, Sony, Nikon, Fujifilm, Leica ve Sigma modelleri dahil olmak üzere 500’den fazla kamerayla çalıştığını paylaşıyor.

Uygulama, kameranız manzaraları iPhone’unuza gönderirken imgelere otomatik olarak düzenlemeler uygulayabiliyor. Bu nedenle Capture One, fotoğrafçıların müşterilerine düzenlenmiş imajları süratle sağlayabileceğini öne sürüyor. Capture One’ın masaüstü yahut iPad uygulamalarında tarzlar oluşturarak ve bunları iPhone’unuza AirDrop yaparak evvelden plan yapma talihine da sahipsiniz.

Capture One, fotoğrafçıların bir çekimin canlı kontağını, ister uzakta ister yerinde gerçek vakitli olarak takip edebilen meslektaşlarıyla paylaşmasına da imkan tanıyor. Şirket, bunun ortak çalışanların en sevdikleri çekimleri süratli bir halde seçmelerine ve nerede olurlarsa olsunlar rastgele bir aygıttan geri bildirim sağlamalarına imkan tanıyacağını öne sürüyor.

Uygulamanın başka özellikleri ortasında RAW dönüştürme ve renk sürece var. Çekimleri bulut aracılığıyla Capture One Pro’ya aktarabiliyor ve düzenlemeyi masaüstünüzde tamamlayabiliyorsunuz. Capture One, fotoğraflarınızı aktardığınızda derecelendirmelerin, renk etiketlerinin ve düzenlemelerin değişmeden kalacağını söylüyor. Şirket, harici bir SSD de dahil olmak üzere, uygulamadaki imajları istediğiniz üzere dışa aktarabileceğinizi belirtmiş.

App Store’dan indirebileceğiniz Capture One yedi günlük deneme mühletinden sonra aylık 5 dolar fiyata sahip. Öte yandan, iPad uygulamasına yahut Hepsi Bir Ortada paketine sahip olan kullanıcılar, iPhone’da Capture One’ı hiçbir ek fiyat ödemeden kullanabilecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir