"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SON DAKİKA
  4. »
  5. Boşandığı eşine akıl almaz ceza verdi

Boşandığı eşine akıl almaz ceza verdi

gazetehaberi gazetehaberi -
36 0

Her bir detayına şoke olacağınız olay İstanbul’da yaşandı. Dursun K. İsimli adam, evli olduğu dönemde eşinin göğüslerine silikon taktırdı. Ancak çift boşandıktan sonra Dursun K., eski eşinin silikonlarını delici bir cisimle patlattı. Tutuklanan Dursun K., eski eşinin kendisini “Senin yaptırdığın göğüslere başkası dokunuyor” diyerek tahrik ettiğini öne sürdü.

10 YIL EVLİ KALDILAR

Sabah’tan Dilek Yaman Demir’İn haberine göre Dursun K., evli olduğu dönemde daha güzel görünmesi için eşinin göğüslerine silikon taktırttı. Dursun K., bir süre sonra anlaşmazlık yaşadıkları gerekçesiyle 10 yıldır evli olduğu Elif K.’den boşandı.

‘SEVGİLİM VAR, BENİ ARAMA’

Elif K. boşanmanın ardından kendisini arayan eski kocası Dursun K.’ya, “Benim sevgilim var. Artık beni aramayı bırak”, “Senin yaptırdığın göğüslere başkası dokunuyor” ifadelerinin yer aldığı mesajlar attı. Bu ifadeler karşısında öfkelenen Dursun K., korkunç bir plan yaptı. Kağıthane’de 5 Haziran’da eski karısının yaşadığı apartmanın önünde beklemeye başlayan Dursun K., işten dönen Elif K.’yı ağzını kapatarak binaya soktu. Elindeki delici bir cisimle Elif K.’nın slikonlarını patlatan Dursun K. daha sonra kaçtı. 112 Acil Servisi’ni arayıp yardım isteyen Elif K., hastanede tedavi altına alındı. Silikonları çıkarılan Elif K., taburcu olduktan sonra eski kocası hakkında şikayetçi oldu.

TAHRİK EDİCİ SÖZLER SÖYLEDİ

Gözaltına alınan Dursun K., eski eşinin göğüslerindeki silikonu patlattığını itiraf etti. Eski eşinin kendisine “Senin yaptırdığın göğüslere başkası dokunuyor” şeklinde tahrik edici mesajlar attığı için olayı gerçekleştirdiğini öne sürdü. Çocuklarının yalnız kalmaması için adli kontrol talebinde bulunan Dursun K., “Yaralama” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir