"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Apple’ın Yeni Uyarlanabilir Ses Özelliği AirPods Pro 2’ye Güç Kazandıracak

Apple’ın Yeni Uyarlanabilir Ses Özelliği AirPods Pro 2’ye Güç Kazandıracak

gazetehaberi gazetehaberi -
46 0

WWDC 2023 sunumuna nazaran Apple bu sonbaharda AirPods Pro 2 kablosuz kulaklıklarını üç değerli yeni bilhassa güncelleyecek. Bunlar AirPods Pro 2 için Uyarlanabilir Ses, Şahsileştirilmiş Ses ve Konuşma Farkındalığı.

Uyarlanabilir Ses, ortamınızın şartlarına bağlı olarak Saydamlık modu ile Etkin Gürültü Engellemeyi dinamik olarak harmanlayan bir dinleme modu. Bu, şu anda en yeterli tecrübe için modlar ortasında otomatik olarak geçiş yapıyor.

Kişiselleştirilmiş Ses, medya tecrübesine otomatik olarak ince ayar yapmak için etraf şartlarını ve dinleme tercihlerini vakit içinde anlamak için makine tahsilini kullanıyor.

Son olarak Konuşma Farkındalığı ise siz konuşmaya başlar başlamaz art plandaki gürültüyü azaltırken müziğin sesini kısacak ve önünüzdeki sesleri güçlendirecek.

Bu özelliklerin biri, tümü yahut bir kısmı halihazırda rakip eserlerde mevcut olduğunu belirtelim lakin Apple’ın mevcut kulaklıklarını bu kadar kıymetli yeni özelliklerle güncellemesi olumlu.

Otomatik Geçişe yönelik güncellemeler, Apple aygıtlarınız ortasındaki ilişki müddetinin kıymetli ölçüde daha süratli ve daha muteber olacağı manasına geliyor ve böylelikle bir aygıtta dinlemeden başkasına geçiş sürecini daha da meselesiz hale getirecek.

Son olarak, AirPods 3 ve AirPods Max’in yanı sıra eski birinci kuşak AirPods Pro’ya da aramalar sırasında kullanılabilecek yeni bir Sesi Kapatma yahut Sesi Açma özelliği geliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir