"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Apple Ezkaza iOS 17 Geliştirici Betasını Yayınladı

Apple Ezkaza iOS 17 Geliştirici Betasını Yayınladı

gazetehaberi gazetehaberi -
33 0

Temmuz ayında yayınlanması gereken iOS 17 geliştirici betası, Apple tarafından kazara erkenden yayınlandı. AppleInsider’ın haberine nazaran Connor Lewis ve başka kullanıcılar iOS 17 geliştirici beta sürümünün, gerekli geliştirici hesabı için ödeme yapmış olsanız da olmasanız da Ayarlar’ın Beta Güncellemeleri kısmından yüklenebileceğini fark ettiler. macOS Sonoma ve watchOS 10 önizlemeleri de bu formda kullanıma sunulmuştu.

Bu satırlar yazılırken bu geliştirici betalarının kullanıma uygun olduğu düşünülmüyor. Yani bu sürümleri yüklemek düzgün bir fikir olmayabilir. Bu sürümler Apple dışındaki bireylere sunulan birinci yayın öncesi sürümler ve büyük olasılıkla yanılgılar ve uygulama uyumluluğu problemleri içeriyorlar.

Kısaca bu sürümün son kullanıcı tarafından indirilip kurulması önerilmiyor. Şayet uygulama güncellemelerini hazırlamaya başlamak isteyen bir geliştirici değilseniz, bu sonbaharda herkese açık beta yahut bitmiş sürüm yayınlanana kadar beklemek daha yeterli bir fikir olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir