"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Amazon Türkiye’nin Gaming Week İndirimleri Başladı

Amazon Türkiye’nin Gaming Week İndirimleri Başladı

gazetehaberi gazetehaberi -
35 0

Amazon Türkiye’nin level atlatan indirimleri ile oyun severlerin yüzlerini güldüren Gaming Week kapmayasının 2023 yılı fırsatları başladı. 6 – 12 Haziran ortasında geçerli kampanya kapsamında Logitech, Philips, Samsung, LG, HyperX, MSI üzere tanınan markaların oyunculara yönelik eserlerinin dâhil olduğu yüzlerce eser avantajlı fiyatlarla sunuluyor. Kampanya boyunca cazip fiyatlarla sunulacak kimi eserler şu halde:

  • Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar 
  • Monitörler 
  • Bilgisayar Aksesuarları 
  • Bilgisayar Bileşenleri 
  • Oyuncu Koltukları 

Prime üyeleri satın alacakları eserlerde her vakit olduğu üzere fiyatsız ve süratli kargo seçeneklerinden yararlanırken Prime Gaming ile haziran ayında Sengoku 2, Mutation Nation, Soccer Brawl, Over Top, The Üstün Spy, Top Hunter, Neverwinter Nights Enhanced Edition, Autonauts, Roguebook, Evvel Upon a Jester, Gems of Destiny: Homeless Dwarf oyunlarına fiyatsız sahip olabilecek.

Çok sayıda ünlü markanın dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarını, monitörlerini, bilgisayar aksesuarlarını, bilgisayar bileşenlerini, oyuncu koltuklarını, televizyon ve projeksiyonlarını uygun fiyatlarla oyuncularla buluşturan Gaming Week kampanyasının sunduğu tüm fırsatlardan çabucak yararlanmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir