"Gerçeklerin Yansıdığı Haberlerin Adresi: Gazetehaberi.net"

GAZETEHABERİ.NET

  1. Anasayfa
  2. »
  3. TEKNOLOJİ
  4. »
  5. Amazon Türkiye’den Prime Üyelerine Özel “Çok Al & Az Öde” Hizmeti

Amazon Türkiye’den Prime Üyelerine Özel “Çok Al & Az Öde” Hizmeti

gazetehaberi gazetehaberi -
37 0

Amazon Türkiye, alışveriş ve cümbüş tecrübesinin en güzelini, eşsiz avantajlarla sunduğu Prime programına yeni bir hizmet daha ekliyor. “Çok Al & Az Öde” ile Prime üyeleri, binlerce seçili eserde 250 TL ve üzeri alışverişleri için adet ve fiyat limiti olmaksızın sepette yüzde 10 indirim hakkı kazanıyor. Prime üyelerinin seçili eserlerde geçerli bu indirimden faydalanmaları için ödeme sayfasında, ödeme bilgileri altındaki “Hediye Kartları ve Promosyon Kodları” yazan kutuya “PRIME10” kodunu girerek alışverişlerini tamamlamaları kâfi oluyor.

Çok Al & Az Öde ile ilgili ayrıntılı bilgilere ve kampanya detaylarına bu sayfa üzerinden ulaşabilir, hizmet kapsamında sunulan tüm eserlerde indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Prime programı, üyelerine ayda yalnızca 39 TL’ye sahip olabileceği daha birçok avantaj da sunuyor:

  • Hızlı ve esnek teslimat seçenekleri: Amazon Prime üyeleri rastgele bir sepet fiyatı gözetmeksizin tıpkı gün, sonraki gün, iki günde ve randevulu teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.
  • Alışveriş ayrıcalıkları: Prime üyeleri, hudutlu periyodik fırsatlara erken erişim ayrıcalığı ve sırf Prime üyelerine özel ek indirimler de kazanıyor.
  • Prime Video: Amazon Prime üyeleri, üyelikleriyle birlikte gelen Prime Görüntü ile ortalarında tanınan Amazon Originals içeriklerinin de bulunduğu geniş bir içerik seçkisini ek fiyat ödemeden Türkçe altyazı seçeneğiyle primevideo.com ya da tablet, akıllı telefon ve akıllı TV’lerindeki Prime Görüntü uygulaması aracılığıyla izleyebiliyor.
  • Prime Gaming: Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri piyasanın önde gelen oyunlarında oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen fiyatsız oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun tecrübesinin keyfini çıkarabiliyor.

Henüz Prime üyesi değilseniz Prime safyasından çabucak üye olup Prime ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir